Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Erősítő kimenetnél a banándugós, vagy a csíptetős megoldás a jobb?

Keress kérdéseket hasonló témában: erősítő

2012. aug. 11. 16:15  Privát üzenet  

A válaszok
Én még banándugós erősitő kimenetet nem láttam. Te melyik készüléken láttál?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2012. aug. 11. 16:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hangfal kimenet.

Pl.: [link]

# 2/7Időpont 2012. aug. 11. 16:25 Privát üzenet
Ez tényleg az. Nem láttam még ilyent. Csiptetőst láttam, meg RCAs kimenetet.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2012. aug. 11. 16:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pedig legalább olyan gyakori, mint a csiptetős, sőt...

# 4/7Időpont 2012. aug. 11. 16:35 Privát üzenet
Én legtöbbet a régi és az egyedileg épített erősítőkön láttam ilyet. Utáltam, mivel mindig kihúzódott, a jel nem volt a legjobb és rengeteg beletört banándugót bányásztam ki, vagy cseréltem emiatt a kimeneteket..

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2012. aug. 11. 16:40 Privát üzenet

A banándugós a jobb megoldás, azt válaszd.

Csíptetőst csak a legalsó kategóriában használnak...

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2012. aug. 11. 18:41 Privát üzenet
A profi kategóriában XLR-t használnak, már bocs.. Ès láttam pár 2-300 000 feletti erőlködőt "csiptetős" kimenettel szerelve. Lehet hogy most már jók a banándugós cstlakozók, de pár régi dugónál a falból kitépett alumínium hálózati vezetékkel jobb hangzást értél volna el mint a banándugóval.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2012. aug. 11. 20:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nokia C503-ra telepített Opera Mobile alkalmazás sem jobb internet böngészésre, mint az Origo. Milyen megoldás jöhet még szóba?
Van egy ps2-öm. Melyik a jobb (biztonságosabb) megoldás letöltött játékok futtatására, a softmod vagy a chippeltetés?
Mosógép kifolyócsövét házilag ki lehet cserélni, vagy szerelő kell hozzá? Electrolux EWW 167580W mosógép. Vagy meg lehet hosszabbítani további lefolyócsővel? Melyik megoldás a jobb?
SÜRGŐSEN! Mosógépet kell vennem. Sok terméket átnézve 2 terméknél kötöttem ki. ( ár, és egyéb kategória ) Zanussi ZWQ5102 vagy BEKO WMB50811F? Szerintetek a kettő közül melyik lenne a jobb megoldás?
Xperia x10 mini meghalt a z4root-tól. Nem reagál semmire, fent a led sárgán világít. Mit csináljak vele? Ne írjátok hogy dobjam ki, magamtól is ki tudom dobni, de kicsit jobb megoldás kellene.
Az Aréna plázában lehet valahol venni mini ventilátort? Vagy ilyen időben, ha huzamosabb ideig kint leszek a melegben a mini ventilátor vagy a legyező a jobb megoldás?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!