Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jól szellőző helyen van így a...

Jól szellőző helyen van így a konzolom? [Slim Xbox360]

Figyelt kérdés

Van az LCD TV-m és közvetlen előtte van a konzol lent a padlón , de a konzol alatt van 4db kiskupak hogy alulról is szellőzzön . Körülötte nincs semmi por, nincs letakarva .

Minden nap takarítom azt a helyet , megy mellette a szobába ventilátor is.

Jól szellőző helyen van a gép?



2012. aug. 17. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem félted egy kicsit NAGYON. :DDDDD
2012. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok Amúgy szerintem még akkor is jól szellőzne ha simán csak leraknád a földre és nem lenne mellete ventillátor. Ha ennyire félted előbb utóbb lesz valami baja ezt hívják iróniának.
2012. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jól csinálod szintén ugyan így oldottam meg hogy ne melegedjen csak én asztali ventilátort használok 10-20cm-re az Xbox jobb oldalára fújatom a levegőt.Még annyi hogy kikapcsolás után is érdemes 5-10 percig nyomatni mert kifújja a konzolban rekedt hőt!Az én Xbox-om lassan 4 éves bizonyítja hogy a dolog működik.
2012. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ti pontoztatok le? :D
2012. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért pontoztunk volna le?
2012. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak azthittem mert hirtelen 10% zuhant de akkor nem ti voltatok akkor jó. amúgy szerintem tényleg nem szükséges ennyire félni a túlmelegedéstől a tervezésnél gondolnak erre és direkt úgy tervezik hogy kibírja. és szerintem csak akkor kéne igy hűteni hogyha elég extrém ideig használnátok mondjuk több napon keresztül folyamatosan be lenne kapcsolva de most hogy naponta néhány órán keresztül megy szerintem nem szükséges hűteni. Egyik osztálytársamnak is van xboxja és neki is már szerintem több mint 4 éve megvan és ő sose hűtötte sőt elég durván bánik vele ha lassú oda vág neki egyet. :D komolyan mondom már fáj nézni és tökéletesen működik neki.
2012. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!