Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szabad-e elzárni panelház...

Enn& kérdése:

Szabad-e elzárni panelház földszinti lakásában a szellőzőnyílásokat zavaró dohányfüst beáramlásának meggátolása érdekében?

Figyelt kérdés

Minden nap sok alkalommal (most is épp) erős, állott dohányfüst intenzív beszivárgását érezzük, ami már elviselhetetlen.

Három szellőzője van a lakásnak. A konyhában,a fürdőben és a wc-ben is egy. Mindhárom iszonyatosan poros, koszos, pókhálós, undorító. Nem rég költöztünk be, és ez így tarthatatlan. Gondolom kitakarítani sem árt, már amennyire lehetséges.



2012. júl. 26. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Hát....

A Wc-ben akkor nagyon bent maradnak a szagok.És a konyhában amikor főzöl az egész ház szagos szagos lesz.


A fürdőben meg a pára miatt kell.Ha nincs valamilyen módszer a pára csökkentésére akkor negatív dolgokat fogsz majd tapasztalnia fürdőben pl:csempe potyogás ..stb


Nem tanácsos a szellőzőket elzárni.

2012. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pedig nem sok dolog van, amit a dohányszagnál jobban utálunk.

Lehet, hogy el van tömődve valahol fentebb a szellőző, és akkor nem is sok a haszna. És ha a konyhában rendszeresen nyitok ablakot, a fürdő ajtaja most is 24 órából 23 és felet nyitott állapotban van, a budi szagokat meg elviseljük?

2012. júl. 26. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Feltétlenül nézzétek meg, hogy működik e a szellőző motor.

Rendszerint takarékosságból lekapcsolják, hogy ne fogyasszon áramot.

Takarítani pedig feltétlen kell, mert a lerakodó konyhazsír rendkívül tűzveszélyes.

A közös képviselővel beszéld meg a dolgot.

2012. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én laktam olyan panelben is, ahol villanytűzhely volt és olyanban is, ahol gázzal főztem. A gázosnál a konyhait semmi esetre sem szabad elzárni!
2012. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!