ExtremeHD kérdése:

XBOX 360 VS PS3 melyik a jobb? Grafikailag, tudás, És ha 1 PS3-at rá csatlakoztatok a TVre szép lesz a képe és nem fogja szét húzni? Belehet valahol állítani? 5.1 házimozira rátudom kötni a PS3-t?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 08:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A box jobban tetszik nekem is...GTA4: The complette games-ről youtuben nincs videó? olyan , hogy GTAval tolja de összehasonlítás ps3 vs xbox360? köszönöm
2012. aug. 20. 08:55
 12/23 anonim ***** válasza:

Van fent egy pár.Itt van egy Pl:


http://www.youtube.com/watch?v=QKC8r4sBXSw

2012. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

GTA mindkét konzolon csúnya, Xbox-on egy fokkal talán szebb, de úgy is csak akkor veszed észre, ha egymás mellett lenne két ugyanolyan tv és két külön konzol, annyi pénze meg csak kevés embernek van.

De ha csak a GTA meg multiplatform játékok érdekelnek tökmindegy mit veszel, igazi komoly játékok viszont szinte csak PS3-ra vannak.

2012. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mégis mire gondolsz hogy komolyabb egyedül a MGS4 amire azt mondom hogy megérte megvenni a PS3-at az Xbox360 mellé mert nem igen használom csak a Xbox-ot.A többi "komoly" játékot nyugodtan dugd fel magadnak.A játék az játék marad a komoly kifejezést a zenében használják.Igazi kis fan p ö cs vagy remélem erre már rá jöttél!
2012. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Xboxra is vannak JRPG-k ha valaki azt szereti. Lost Odyssey például az isten.
2012. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#14


Tudom, hogy nem a komoly a legjobb kifejezés, de nem tudtam mit írjak.

Én fanboy? Túlzás, elismerem, hogy a box is jó, azért, mert a PS3-mat jobbnak tartom még nem leszek fanboy.


MGS4 mellett van még rengeteg játék, ami miatt megéri PS3-mat venni, hogy csak a legnagyobb neveket mondjam Uncharted, God of War, Heavy Rain, The Last of Us, Beyond, Gran Turismo 5, Killzone, Infamous.

És akkor ezek csak a legnagyobb címek, amikről mindenki halhatott már, vannak még olyanok, amik nem annyira közismertek, de az is megéri a vételt: Warhawk/Starhawk, Demon's Souls, stb.

És PSN-es címek közül Journey, Dead Nation, Flower, és még rengeteg.

Míg boxra tényleg van az a 4, ezen hülyeség vitatkozni, nem kell fanboynak lenni ahhoz, hogy ezt beismerje valaki.

2012. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#14


Ja és az hatalmas hülyeség, hogy a játék az csak játék.

Sok játék komolyabb sztorival rendelkezik, mint egy AAA-s hollywoodi film, összetettebb, jobban hat az ember érzelmeire.

5-10 éve már rég nem "csak" egy játék egy játék.

Ha te ezen a véleményen vagy akkor remélem senki sem hallgat rád.

2012. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem vagy tisztában a boxos kínálattal.

Én vagyok az akinek van PS3-ja és boxa is.

Xboxra is nagyon sok XBLA játék van. Kis arcade játékok.

Demon Soulst említed de mindenki tudja, hogy az egy szopatós sz*r játék. Nem véletlen, hogy utálja mindenki.

Dark Souls van boxra is de az is szopat.

Boxra van Forza4 és sokkal többre tartom mint a Grand Turismot.

Én inkább azt mondanám, hogy kb egyforma a kínálat. Boxra is van sok jó játék amiért érdemes venni és PS3-ra is vannak jó játékok.

Ezért van mind a kettő konzolom.

Én alap konzolnak Xbox 360-at javaslom akkor is.

Mellé esetleg lehet majd később venni PS3-at.

2012. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Akár milyen háttér sztorija van akkor is JÁTÉK te értetlen segg!Hát szerinted egymást dobálják vele?Nőj már feljebb egy kicsit és lásd azoknak a dolgokat amik!Vagy aszt hiszed lenyomtad a Gran Turismo-t és tudsz vezetni "hú de laza"!!

És mikor felébredtél térdig érő cigányzene szólt!

2012. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Megmondjam mi a te bajod az hogy nem neked lett igazad a válaszadásban és szúrja a zabszem a segged.Szóval rajtad kívül mindenki hülye de ezt csak te látod más nem, csak neked lehet igazad de azt más nem látja csak te.A kérdező rég választott de te még mindig nem nyelted le a békát.Hidd el kinövöd vagy kiverik belőled,ez mindig így volt és így is lesz.Az ilyen kis segg fejek elnyerik jutalmukat ezt ne feledd majd ha ütlegelnek!
2012. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!