Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » El tudná valaki magyarázni,...

Erebus26 kérdése:

El tudná valaki magyarázni, hogyan kell beállítanom a parabolaantennát és a beltéri egységet Intelsat 10-02 v. Thor műhold használatához Dániában?

Figyelt kérdés

Kint élünk Dániában, most költöztünk át egy másik lakásba, a régi lakás 15 km-re van a mostani lakhelyünktől. Ott sikerült beállítani a Digi-t (beltéri HSS-3169NA)

de itt nem tudjuk beállítani!! Próbáltuk a [link] weboldal segítségével de nem talál semilyen jelett :( sajnos nem tudjuk pontosan a fokkot bemérni és a beltérin sem tudjuk pontosan melyik menüponttot kell figyelni!!! Akinek volna valami ötlette azt nagyon megköszönnénk!!!


2012. szept. 13. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A netboard.hu SAT részét mindennap olvasom, régebben még irogattam is, de mostanában csak nézelődök.

Aztán van még a GOSAT is (meg még 1-2), ott ritkábban járok.

Jó vételt (a kecskét irigylem), üdv:

2012. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 kgpassat válasza:

Gosat-ra gondoltam. :)

Van még a faluban Kiskecske a háztetőn, kínálj rá! :D Bár nekem nem adta el...

2012. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok segítséget :D sikerült 2nap alatt beállítani :D
2012. szept. 16. 20:11
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, bár úgy érzem leginkább biztatást adtam..

Jó vételt, üdv: egy notórius válaszoló

2012. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kgpassat válasza:
Na csak megvan akkor a munkánk gyümölcse! :D
2012. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!