Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBox 360 flash tényleg szívás?

XBox 360 flash tényleg szívás?

Figyelt kérdés

Mivelhogy RGH-zni nem lehet, ezért flasheltetném a boxomat, LT 3.0-ra, mert azt még lehet. Viszont ahogy olvasgattam specifikus oldalakat, szopórollernek néz ki az egész.

Van ez az AP 2.5-ös védelem, ami nem tudom hogy mi, és mit kell kezdeni vele, aztán olvastam, hogy patchelni kell, újracsomagolni, DVD írásnál is mindenfélét be kell állítani, és csak utána LEHET hogy működni fog a DVD, hogy a release XGD3, az meg MI? :) stb

Meg ugye LIVE-ra nem lehet felmenni, ezt tudom, de most ez mit jelent? Tehát multizni eddig sem szoktam, vagy letölteni dolgokat, de ettől még a gép indulásakor bejelentkezik alapból LIVE-ra. Ezt is ki kell iktatnom?

És ekkor csak Live-ról bannolnak, vagy az egész gépet? Konkrétan ez a kérdés b**zott fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..


2012. nov. 9. 16:12
 1/4 A kérdező kommentje:
És mégvalami: írott DVD-t is rá lehet másolni a merevlemezre?
2012. nov. 9. 17:09
 2/4 anonim ***** válasza:

miért nem lehet RGH-zni a gépet?

nem olyan komplex ha megnézed hogy hogyan kell,most nem irom le de leirást tudok adni ha kell

nem akkora sz*pás nekem az volt de az RGH jobban bejön

én még live-on is játszottam vele,egyébként a bannolás arra vonatkozik hogy nem mehetsz vele live-ra játszani

de működni fog

amúgymeg ha live-on akarsz játszani ne flasheld ki hanem vedd meg a játékot hameg magadba akarsz akkor ne zavarjon hogy mit csinál a live

2012. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Leírást tudnál linkelni, hogy hogy kell kiírni? Amit én találtam az csak a sima kiírást magyarázza el töréaponttal, de van ez az ISO2GOD és társai, amihez nem értek.

RGH a túl friss dash miatt nem lehetséges.

2012. nov. 9. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:

olivagyok360.ucoz.hu


itt minden ittvan ami kellhet

2012. dec. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!