Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fényképes falinaptárat és...

Fényképes falinaptárat és bögrét szeretnék neten viszonylag olcsobb áron, de jó minőségben rendelni karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudnátok olcsó(bb) helyet ajánlani? (linkkel)

Ahol én néztem, ott több mint 8000.-Ft. lett volna a 13 lapos falinaptár és 3090.-Ft. a bögre. Ezt egy kicsit sokallom....

Ha esetleg üzletet tudnátok Bp-en ajánlani, az is jó!


2010. nov. 22. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Most a dm-nek akciós a naptára meg az ajándéktárgyak is, bár nem tudom milyen minőségű.


[link]

2010. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi minden évben 5 naptárat csináltatunk a dm-ben, a minőségével (sincs) semmi probléma, a szállítással egyszer volt, de oda is másnapra megérkezett. (Nem tudom, tudod-e, de itt nem házhoz szállítás van, hanem az általad kijelölt dm üzletbe szállítják le, erről kapsz e-mailt.)

Egy jó tanács: ezekre is érvényes a végösszegi 10 v 15%-os, illetve a joker termékes kupon, sőt ezeket kombinálhatod is, így jóval olcsóbb.

2010. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A photohallnál is lehet csináltatni ilyen dolgokat. Nézz szét az oldalukon.
2010. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Nem photohall, hanem photoshop.
2010. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!