Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy multimétert, ami...

Vettem egy multimétert, ami elem nélkül működik. Örökké jó? Honnan veszi az energiát a digitális kijelzőhöz?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 13:18
 1/5 intrepid ***** válasza:
Képet rakhattál volna fel, de szerintem van benne elem. Csak nincs elemtartó fedél, hanem a hátlapot kell leszerelni az elemcseréhez, és nagyon valószínű, hogy 9 voltos elem kell hozzá. Én eddig olyanokkal találkoztam. Ha lemerül, mivel kicsit hosszadalmas az elemcsere, érdemes nagyon jó minőségű, ezért drága elemet belerakni, hogy sokáig ne kelljen hozzányúlni, és, hogy ne folyjon ki az elem.
2012. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

:D :D :D

Te ugye ezo-hívő vagy? :D

Nem látsz valamit, nem érted, máris elkezdesz elmerottyant ötleteket kitalálni, hogy megmagyarázd...

Végül is az összes vallás is ezen alapul. :D

2012. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Minek bele elem, hiszen amikor mérünk, akkor is tudna energiát felvenni.
2012. nov. 28. 12:06
 4/5 A kérdező kommentje:
eleroggyant aki mondja! Hihetetlen, hogy valakinek ennyi estze van és még osztogatni akarja!
2013. jún. 23. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Lemerült már az elem?
2020. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!