Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha egy profillal letöltök...

Ha egy profillal letöltök Live-ról egy játékot, utána másik profillal is tudom teljesértékűen használni a játékot?

Figyelt kérdés

Van egy X360-om és 2 db profilom. Egyik Silver, másik Gold. A Silveres a másodlagos, ritkábban használt profilom. Ha ezzel veszek egy Arcade játékot Liveról, letöltöm a gépre, majd kijelentkezek és belépek a Gold-os profilommal (ugyanazon a gépen) akkor tudom használni a teljes játékot?


Demóknál tudom, hogy ez működik, ezért is van 2 profilom. Ja és azért a Silveressel akarom megvenni mert sokkal olcsóbb lenne.


2012. dec. 25. 14:49
 1/4 A kérdező kommentje:
válaszolok is, működik
2012. dec. 25. 23:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtattál, szerintem igen.
2012. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem GOLD-al olcsóbb lenne...
2012. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen működik. már próbáltam. lehet hogy általában a gold-os profillal olcsóbb vásárolni, de ez most esetemben nem volt igaz. MS pontot kellett vennem, ami a silver profilomra 800 pont került 2200Ft-ba. a goldos profilnál meg 3400ért tudtam volna 1000 pontot venni(275Ft/100 MS pont vs 340Ft/100 MS pont). nem sok, de mégis több mint egy ezres.. igaz, az 1000 pontból maradt volna még 200.. de azért nem sok mindent kapok, meg am se tervezek vásárolni mostanság.
2012. dec. 30. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!