Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik jobb:DPS...

Szerintetek melyik jobb:DPS Dream 9, ConCorde Tab PLAY 16GB, ConCorde Tab NOVUM vagy a Myaudio Tablet Series 9 916DCC?

Figyelt kérdés

A (számomra) legfontosabb szempontok:

-Komolyabb (pl.:3D) játékok futtatása akadozás mentesen

-Lehetőleg hosszú készenléti idő

-Szép kép

-Gyors böngészés, letöltés

más ajánlatot is várok ha van


2013. jan. 2. 19:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Te hol próbáltad ki?
2013. jan. 3. 20:59
 12/14 anonim ***** válasza:

concorde üzletében a 11ker. daroci u 1-3

[link]

2013. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Jófej:D ***** válasza:
Concorde novum om van nekem nincs vele bajom kijelzője felbontásával csak akkor lenne bajom ha olyan közelről nézném mint a telefonom. Wifi olyan erős kb mint barátom samsungos 110ezer körüli táblagépe. Eddig a gangstar rio val találkoztam ami nem megy hibátlanul rajta (néha elkezd akadozni) pénzért nem éri meg letölteni de ingyen jó. Internet közel olyan gyors mint a gépen. Képernyőjén gyárilag van védőfólia. Azzal van bajom hogy a dolgokat nem pont a legobb helyre tették(vebkamera jobb oldalt hangszóró hátul)
2013. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló egy s€gg, már bocs :D

Az emberek (már aki teheti), azért vesz 100-150e-ért tabletet, mert

1) megteheti

2) a márkát meg kell fizetni

3) határozott céljai vannak vele.

Például aki munkára is akarja használni, az valószínűleg nem egy androidos gépre fog befektetni, mégcsak nem is IOS-ra, hanem Windows alapú tabra.

A "B" kategóriás tabok egyáltalán nem sz*rok, legalábbis van kivétel, csak alaposan tájékozódni kell, mielőtt az ember megvesz egyet. Nyilván igaz, hogy (általában!) egy drágább gép jobban össze van rakva, mint egy alsó kategóriás, utóbbival sokszor kompromisszumot kell kötni.

Én egy ConCorde PLAY-t vettem, bár nem olyan célra kerestem, mint a kérdező. De ennek ellenére letöltöttem rá olyan játékokat, mint GTA, NFS Most wanted, Dead Space, ezek tökéeltesen futnak rajta. Egyszer HD filmet is néztem, az sem okozott problémát (MX Playert használok). A wifi elég gyenge, legalábbis itthon, de mint kiderült, ez részben a router hibája is, mert az egyetemen meg nagyon jól fogja a jelet. A kijelző pedig nagyon szép, az akku idő se rossz.

Igaz, azt kiemelném, hogy nekem a wifi nem is olyan fontos, mivel szinte mindig a telefonommal netezek. Ha valakinek elsődleges szempont, az lehet, jobban jár egy másik géppel.

2013. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!