Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amerikából vett Google nexus...

Amerikából vett Google nexus 7-re adott garancia Magyarországon is érvényes?

Figyelt kérdés

#Amerika #Magyarország #is érvényes?
2013. febr. 11. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
igen.
2013. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ világgaranciát kaptál-e rá (ritka), vagy csak valami helyi vagy hogyhívják garanciát.

Ha helyi, akkor ha valami gáz van neked ki kell küldened USA-ba a Nexus-t, tehát akkor van postaköltség.

2013. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még nem tudom az ebayon akarom megvenni... ott is gondolom minden eladótól más garancia van rá, gondolom meg kell előtte kérdezni milyen garanciát ad rá...
2013. febr. 11. 19:53
 4/5 anonim válasza:
Ez hülyeség. Nem, nem érvényes. Főleg ha itteni márkaboltba szól a garancia. Nekem is van nexus 7-esem de a Walmartban plusz 60$ lett volna "venni" rá garanciát. Nem vettem :)
2013. febr. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó vagyok: gyakran ebay-ezem, hetente többször. Nem hiszem, hogy ad rá az ebay felhasználó garanciát, csak maximum money back-et, ami annyi, hogy ha nem azt kapod amit megrendeltél, ergó nem úgy néz ki mint a képen vagy valami, akkor visszaveszik.
2013. febr. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!