Fender Stratocaster, vagy Gibson Lespaul Standard nyak méretei?

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná neked mondani milyen széles a nutnál, illetve az utolsó bundnál a fenti gitárok egyikének a nyaka, vagy akár mindkettőjét.

2013. ápr. 29. 18:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
van gitárom, több is, de ennek a két gitárnak a méretére voltam kíváncsi. Imádom ha kötekednek velem, pláne ha igazam van. De majd megírom milyen érzés hangszert készíteni. Eddig jó, csak idő és pénzigényes.
2013. máj. 1. 20:35
 12/22 anonim ***** válasza:
ja, hogy te készíted, és annyira veszed komolyan, hogy itt érdeklődsz a méretek iránt? :DD biztos nagyon jó lesz. majd kérdezd meg azt is, hogy nagyjából milyen messze legyenek az érintők, aztán hátha lesz rajta tiszta hangköz is.
2013. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

ööö tudom, hogyan kell bundokat méretezni.

Nem tudom fel tudod-e fognia kérdésemet, de nem kell hozzá sok ájkjú, hogy rájöjj, azért kérdeztem meg mekkora ezeknek a gitároknak a nyakszélessége, hogy tudjak viszonyítani, enyém melyik fele húz inkább. Nem tudom tudod-e miért fontos a nyakszélesség...Hangokról meg annyit, hogy elég régóta zenélek ahhoz, hogy tudjam mi szól tisztán, lehet jobban, mint te.

Ennek pedig az ég egy adta világon semmi köze ahhoz, hogy itt kérdeztem meg, mekkora az említett gitárok nyakszélessége.

2013. máj. 1. 21:30
 14/22 anonim ***** válasza:

Hülye értékeket?

Te beszélsz, aki még az inch jelét se ismered fel?

Aki gitárt akar készíteni, minimum alapfokon ismerje az angol szakkifejezéseket és a mértékegységeket, mert a legtöbb szakirodalom angolul elérhető, arról nem is szőlva, hogy az összes USA gitár SAE szabványú csavarokkal készül, amihez eleve inches kulcsok és menetek vannak, nem metrikusak.


Felőlem nem muszáj elhinned, amit írtam, csak nyugodtam várd tovább a sültgalambot, amíg valaki majd leméri neked, ahelyett, hogy megkeresnéd magadnak a helyes információt.

Ne is köszönd meg.

2013. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A legszebb, hogy ahelyett, hogy örülnél, hogy az ember megpróbál segíteni, még beszólsz nagy arccal... és ha azt mondtam volna, hogy tolómérővel lemértem, akkor elhitted volna?


Szánalmas vagy.

2013. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi minek a jele?

Gyakori kérdéseken az emberek 90%-ának fingja sincs mi a különbség "MB" és "mb" között, na szerinted miért kérdeztem meg, hogy nálad mi a '"'?

Inkább visszakérdezek, minthogy f@szság értéket számoljak belőle.

Kit érdekel a csavarok mérete? A húrlábhoz adtak, a piköphöz van, a hátsó fedlapra meg olyat teszek, amilyet akarok, nekem ne szabványosítsa senki a saját gitáromat.

Miért nem köszönöm meg? Mert arrogáns barom stílust vettél/vettetek fel. Fölöslegesen, hozzáteszem.

Bár ezzel biztos kompenzáltok valamit, nem tudom, nem is izgat. Ha valóban csak szimplán segíteni próbáltál volna

nem kaptam volna plusz hat élettelen, meg ehhez hasonló megszólalásokat. A vicc az egészben az, hogy így már nem is érdekel mekkora az említett gitárok nyaka.

2013. máj. 2. 10:35
 17/22 anonim ***** válasza:

Még gyerekes is vagy.

Az első hozzászolásomban ott volt minden adat.

Annyit kellet volna csak csinálni, hogy átszámolod, ha ezt nem tudod megtenni, sajnállak.


Nem tudom, mi arrogáns volt abban a hozzászólásban.


Hogy később már ingerült voltam, az azért van, mert bosszant, ha valaki nem képes önálló gondolkodásra és hiányzik belőle az alapvető hajlam, hogy maga oldja meg a problémáit, hanem mindenre mástól vár megoldást.

2013. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
level 99 vagy logika terén....
2013. máj. 2. 10:55
 19/22 anonim ***** válasza:
Legözelebb fogalmazd meg így a kérdést: "Valaki meg tudná neked mondani milyen széles a nutnál, illetve az utolsó bundnál a fenti gitárok egyikének a nyaka, vagy akár mindkettőjét, de csak milliméterben érdekel, mert más mértékegységet nem ismerek és csak saját mérés, mert a neten lévő információkat nem hiszem el."
2013. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Látom nem unod a kötekedést, na akkor én is szórakozok kicsit :)

Nem tudom honnan veszed, hogy más mértékegységet nem ismerek, de mondjuk ha így is van,semmi közöd hozzá. Jogodban áll tűrni :) Ez az ami szarügy neked, látod.

Joggal hitetlenkedek a neten leírtakkal kapcsolatban, elég sok wiki szócikket javítottam már ki, de gyanítom neked ezek a hibák nem tűnnek fel, ezért vagy ilyen bizalmas korunk csodája felé. Arról viszont nem én tehetek, hogy elfelejtettél megtanulni egyet, s mást.

De folytasd az érveidet nyugodtan, imádom a kreténeket. :)

2013. máj. 2. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!