Fender Stratocaster, vagy Gibson Lespaul Standard nyak méretei?

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná neked mondani milyen széles a nutnál, illetve az utolsó bundnál a fenti gitárok egyikének a nyaka, vagy akár mindkettőjét.

2013. ápr. 29. 18:31
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Én is tarthatnék kioktató előadást webdesign-ból, meg webes felületek olvashatóságából, hogy ne 11-es betűmérettel írjunk már, mégse teszem, vagy legalábbis nem ilyen alpári stílusban.

De majd ha jó leszel megsúgom neked, hogy lehet elem nélkül aktív piköpöt hajtani.

2013. máj. 2. 18:58
 22/22 anonim ***** válasza:

én mondjuk nem ismerem Aktív gitárt, sem személyesen, sem a munkásságát igazán, de azt még én (tanulatlan hülye) is tudom, hogy a " - minek a jele. úgyhogy nem, nem nála jelenti azt, hanem mindenhol. ha cm-ben írjuk le, akkor meg az a baj, hogy te nem cm-ben kérted, hanem centiméterben? : )


ja, és szerinted melyik a hitelesebb?

valaki névtelenül beír egy adatot, amit lehet ő mért, lehet pontatlan, lehet csak hasára ütött és beírta, vagy az, amikor egy gyártó a hivatalos oldalán, minden adatot század mm pontossággal (vagy akár inch-ben, ugye..:)) igazad van , az elsőhöz nem kell kreativitás, majd kikeresi itt valaki helyetted :)

2013. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!