Xbox 360-nak HD Ready vagy Full HD lcd tv-n van jobb képminősége?

Figyelt kérdés
Az Xbox 360-as játékok tudomásom szerint 1280x720 illetve az alatti natív felbontásban futnak, ennek ellenére többen is azt mondják, hogy Full HD tévén 1080p-re állítva érhető el a legjobb képminőség. Vagy inkább TV függő a dolog?
2013. máj. 4. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én semmilyen különbséget nem vettem észre a HD és FULL HD között. Van egy régebbi Samsung Full HD TV-nm, eddig azon futott az XBOX. Most pedig nem rég lett vásárolva egy SMART TV HD felbontásban. Természetesen minőségi HAMA HDMI-vel futott a gép mindkettőn, de semmit nem vettem észre. Sőt, még a sima HD-n nekem szebbnek tűnik a kép. (Nyílván van olyan ember akinek a szeme olyan, hogy észreveszi)
2013. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja igen és mindkettő LED
2013. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól tudod, a játékok 99,99999%-a 720p-be fut, ráadásul gyakran még 720p-be is csak felskálázva, szóval nem fogsz semmi különbséget látni egy 720p-s és egy 1080p-s tv között.
2013. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!