Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A dvi bemenetel rendelkező...

A dvi bemenetel rendelkező monitorok képmínősége mivel jobb mint a dsub-osé?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 16:49
 1/7 Komplikato ***** válasza:

Nem jobb vagy rosszabb, hanem mondjuk nem szedi összes az összes elektromos zajt a környezetből, teszem egy egyszínű háttéren nem szitázik a pixelek fényereje, nem lesz rosszabb a kép ha elmegy egy villamos vagy anyuka melegíti a kaját a mikróban, stb. 2012 van, azért 14-15 év után alapnak kéne lennie a digitális átvitelnek szvsz. Persze kaphatsz jó árnyékolt kábelt, ami ezt megoldja nagyobb részt, csak kisebb vagyonba kerül.

Más részt normálisabb DVI vagy HDMI vagy DP csatlakozós monitorok támogatnak másolás védelmet, így egy hivatalos gyári lejátszó nem csökkenti le a HD videófolyam képminőségét 960x540-re ...

2012. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Levess007 válasza:
a DVI digitális jeleket küld, a dsub pedig analógot. Minőségben egyik sem rosszabb a másiknál, csak a dsub-ot ha sokáig használod esetleg interferencia léphet fel a kép és a kábel közt ami nem túl kellemes jelenség...
2012. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem full hd-s a monitorom 1980x1020-as képfelbontást tud annyi hogy nem ledes azok valamivel szebbek ahogy én vettem észre
2012. okt. 31. 17:02
 4/7 Komplikato ***** válasza:

Az erősen minőség függő, sok olyan LED-es van ami pont sokkal rosszabb, mondjuk a felhősödése még rosszabb.

Meg létezik speciális RGB LED monitor, az grafikusoknak kisebb vagyonért ...

2012. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én csak azon csodálkozok hogy nekem nincs hdmi kimenet a monitoromon csak dvi de elvileg a kettő majdnem ugyan az
2012. okt. 31. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
A hdmi hangot is visz.
2012. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
full-hd kép amugy miben minősűl meg egy sim lcd monitor is ami tud 1980x1020-at akkor már az is full hd ? bocs ha hüle vok hozzá csak kiváncsi vok :D
2012. okt. 31. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!