Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Karácsony után melyiket éri...

Karácsony után melyiket éri meg legjobban megvenni? PS4-et drágán, vagy PS3-at olcsón?

Figyelt kérdés

Barátaimnak PS3 van, nekem nincs semmi, csak PC. Karácsony körül beszeretnék ruházni egy Playstation-re, de nem tudom, hogy melyiket vegyem majd.


PS3:

+ a két legjobb barátomnak olyan van, tudnánk kölcsön adni egymásnak játékokat

+ kiforrott konzol, "nincs" hibája, mert 3. generációs (SuperSlim)

+ olcsó lesz, kb. 50.000 forint körül

+ még sok játék van rá


- már 7 éves a PS3

- a későbbiekben egyre kevesebb játék lesz rá


PS4:

+ új, sokáig lesz támogatva


- a kezdetben kevés játéka lesz

- drága lesz

- mivel új konzol, ezért lehet lesz kezdeti hibája, amit majd a Slimben vagy valami másban orvosolnak

- kezdetben senkinek nem lesz olyan


Ha PS3-at veszek, akkor az még hány évig bírná el a komolyabb játékokat?



2013. máj. 12. 09:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha van sok pénzed PS4 gépre és hozzá eredeti játékokra akkor vegyél:)
2013. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nagyon jól összefoglaltad az előnyöket és a hátrányokat, mást már mi sem nagyon tudunk írni, el kéne dönteni, hogy ezek alapján melyik a szimpatikusabb.

Ha a PS4 nem fogja vinni a PS3 játékokat (és csak felhőből streamelve fogja vinni, és nem tudni, hogy mennyit, meg hogy ez mennyibe fog kerülni) akkor szerintem a PS3-at éri meg jobban megvenni, mert jelent meg rá nagyon sok kihagyhatatlan játék.


PS4-et meg meg tudod majd venni 2-3 év múlva is, addigra olcsóbb lesz, a kezdetleges hibákat is kijavítják, ha lesz, és lesz rá sok játék.


PS3 elméletileg 2016-ig támogatva lesz, addig fognak rá megjelenni játékok, és ez simán elképzelhető, nem csak valami marketing szöveg. Pl. nézzük meg még idén milyen játékok várhatók PS3-ra, The Last of Us és Beyond: Two Souls, a generáció legjobbjai közé fognak tartozni, és simán megcsinálhatták volna, hogy PS4-re dobják ki őket, hisz nagyon erős kezdőcímek lehettek volna, de mégis PS3-ra adják ki. Meg sok PS4-es cím kijön még PS3-ra is, pl. Diablo 3. Szóval még rendesen támogatva lesz a PS3, én azt vennék a helyedben.

2013. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Gameshopban 100.000 forintért lehet venni 500 GB-s PS3-at 4 játékkal, két kontrollerrel. Szerintem a PS4 alapgépe fog kezdeni ezen az áron, szóval én a PS3 felé hajlok, de ha rosszul gondolom akkor javítsatok.
2013. máj. 12. 14:42
 4/21 anonim ***** válasza:
5%
XBOX 360
2013. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%

Minek kell xboxot hozzá adni kulcs szónak ha csak ps3 és ps4 érdekel?


ne vegyél a gameshopba más helyen 50-60 közt megveszed a ps3 at 1 joyal gamet meg veszel máshol...

Packok mindig is drágák voltak...


Nem az a lényeg h ps3 hány évig bírja el mert elbírja, hanem az, hogy meddig fognak ki rá jönni a játékok...

Szerintem 2-5 év biztos ráadásul a multi platformon jóval tovább...

Szerintem az exkluzívokat be fogják fejezni hamarabb.

2013. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#3


500 gigás PS3-at 65k-ért meg tudod venni, ha kell hozzá még egy joystick akkor 75k, a maradék 25k-ból meg vehetsz 5 játékot is, vagy 12k-ért előfizetsz PS+-ra, és egy éven keresztül kapod az ingyen játékokat, és akkor így megúszod 87k-ból, és több játékot is kapsz.

Egyébként PS4 szerintem sokkal inkább lesz 150k körül, mint 100k körül, de majd pár hónap múlva megtudjuk.


#5


Szerintem pont az exkluzívak lesznek rá több ideig, mivel X360-at MS hamarabb elhanyagolja majd, mint ameddig futni fog a PS3. De Ez is a jövő játéka, majd meglátjuk, még kb 3 évig azért biztos a PS3 jövője.

2013. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mondj Gameshopnál olcsóbb helyeket, amik nem használt cuccokat adnak!
2013. máj. 12. 19:17
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Nesze:

[link]

[link]

[link]


Konzolgame a legolcsóbb


Nem kell "mediamark" logika hogy hülye azé nem vok de kifizetek +20+40eFtvel többet...

2013. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6# Nem tuti mert ha csak ps4 exkluzívok lesznek nem hiszem h olyan kedvesek lennének hogy azt átportolnák ps3ra is
2013. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az első két linkbe ugyanannyiba kerül mint a Gameshopban, viszont az utolsóról még nem hallottam és olcsóbb. Köszönöm mégegyszer
2013. máj. 12. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!