Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy kezeli vagy hogy reagált...

Hogy kezeli vagy hogy reagált a Microsoft arra hogy az emberek többségének több tekintetben nem tettszik az XboxOne?

Figyelt kérdés

Nem csak a kinézetre gondolok!

Meg hogy az XboxOne show után 9% nőt a sony részvényei és az MS csak kapj az oltásokat hogy "mi ez a gép"!

És a nagy többség PS4-et akar venni!



2013. máj. 28. 09:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell azon lovagolni hogy a kinnect állandóan figyel mert pl:én ha nem játszok akkor áramtalanítom az Xbox-ot (kihúzom a konnektorból amihez nem kell nagy ész de látom valakinek igen) de a hifi-vel és a TV-vel ugyan ez az szitu.

Várjunk az E3-as konferenciáig ott minden kiderül a konzolokról.A használt játék kérdés nem tud érdekelni, mert ami tetszett azt mindig eredetiben vettem meg.

A netkapcsolat miatt pedig amúgy is a tolvajok aggódnak,mert aki erre az oldalra fel tud jönni annak internet is van csak a "savanyú a szőlő effektus fellépett" mert nem lehet pofátlanul mindent ellopni mint az Xbox360 esetében.

Úgy hogy ez a döntés részben a "warez"-osok miatt van hát egészségükre elérték amit annyira akartak.

2013. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

24 óránként és folyamatosan hatalmas különbség!


Aki már a nyaralásra is elviszi a Xboxot az ATOM KOCKA!

[link]


"tudom, hogy meg lehet oldani a Kinect letakarását, de egyrészt elég macerás minden egyes kikapcsoláskor elfordítani/letakarni, és a hangot még úgy is rögzíti."


Hallod ember elég lusta ember lehetsz ha neked macerás valamit letakarni!Kikapcsolt állapotba meg nem is vesz semmi hangot meg képet MERT KI VAN KAPCSOLVA!De ha ennyire paranojjás vagy ki kell húzni a kikapcsolás után az áramforrásból!


"hangot még úgy is rögzíti."

Biztosan rögzíti a Microsoftnál csomó ember ott hallgatózik majd! -_-"


"Tudom, hogy semmi pénze nem származik a kiadóknak a használt játékokból, de ezt azért jobban is meg lehetett volna oldani. Vagy mondjuk sehogy."


Jah és ha te elkészítesz egy munkát és valaki úgy megszerezni hogy neked nincs belőle hasznod akkor az úgy jól van!Érdekes elgondolás!


"Lehet, hogy te gazdag vagy"

Nem vagyok gazdag én is használt játékokat veszek de ezen az emberek úgy fel vannak háborodva mintha jogos lenne!Nem tartom jó dolognak de értem a másik oldalt hogy mért van így de az indokot már leírtam!


"amivel TV-zni tudsz a TV-den"

Mért zavar az téged hogy pluszba tudsz TV-zni!Ez is olyan hülyeség hogy egy plusz szolgáltatáson felháborodnak!


"magyaroknak elég nagy dealbreaker lesz."

Erre megint csak azt tudom mondani hogy nem mi vagyunk a célközönség!



"És az EA-t átfogalmazom: ők a legutáltabb játékkal kapcsolatos cég a világon. Fú, nem lesz... Medal of Honor meg Fifa Wii U-ra meg PS4-re. Mekkora veszteség. Mindjárt belehalok."


Na azt nem hiszem hogy ezek nem jönnek PS4-re!

De a Wii U bánni fogja és nem te mert majd a sok tizenéves a címeket nézi nem a játékélményt és "jaja nincs cod wii-re hát nem is veszek" és hasonló!


Előző válaszolónak meg csak annyit hogy:

Valami olyasmi!!!!

2013. máj. 28. 12:59
 13/26 anonim ***** válasza:

"Biztosan rögzíti a Microsoftnál csomó ember ott hallgatózik majd! -_-" "


Miért te tudtad hogy applenél a Siri proginak bevitt utasításokat rögzítik? minden amit belemondasz rögzítve van.

2013. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Igen az UTASÍTÁSOKAT lehet rögzíti valószínűleg fejlesztés szempontjából azért hogy amit nem értett s siri de mégis utasétás ként kezelje és értse legközelebb!


De nem veszi a hangot a nap 24 órájába minden egyes légyzümmögést még kikapcsolt állapotba is ahogy azt egyesek itt elképzeli az új kinectről!

2013. máj. 28. 13:18
 15/26 Krisipoke ***** válasza:

Elképesztő, mennyire elfogult tud itt lenni pár ember... :D


Az, hogy nem Magyarország a célközönség, nem mond semmit. Többtucatnyi ilyen ország van még, ahol az embereknek általában csak használt játékokra telik, és a "gazdagabb" országokban is rengeteg olyan ember van, aki főleg így szerzi be a játékait. Nyilván ezeknek az embereknek a nagyrésze az őt nagyon érdeklő címeket megveszi teljes áron a boltból, illetve a konzol árából, egyéb szolgáltatások árából is folyna be a pénz, de nem fog, mert ezek az emberek a használt játékok nem támogatottsága miatt valószínűleg eleve nem veszik meg a konzolt, és azért többmillió eladott példány ide vagy oda egyáltalán nem mindegy.


És azzal nincs problémám, hogy extra szolgáltatásai vannak, de azt se felejtsük el, hogy egy videojáték-konzolról van szó, aminek célja, hogy játékokat tudj játszani. Szerintem nincs sok értelme kiadni egy új konzolt úgy, hogy semmivel nem tud többet, mint az elődje, csak pár extra dologban, amiket egyrészt valószínűleg csak amerikában lehet használni, másrészt eddig is képesek voltak rá az emberek ugyanúgy. Arról nem is beszélve, hogy az egész bemutató legnagyobb részét ezek az újnak beállított funkciók foglalták el.


Ha nem lennél ennyire elfogult, látnád, hogy ennek a konzolnak közel semmi értelme. Nem tud semmi újat, nem szebb a grafikája semmivel, mint az elődje, és annyival nem is erősebb, hogy számítson. Csak azért volt értelme kiadni, hogy ne gondolják úgy az emberek, hogy a Microsoft nem akarja folytatni a konzolharcot. De nem fogok senkinek beleszólni, vegyen Xbox One-t, aki csak akar, de csak magát hibáztassa, ha egy év után semmi támogatást nem fog kapni a konzol, lesz rá 3 normális exkluzív egész élete alatt, és csak ott fog porosodni a polcon.

2013. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező. Te olyan hülye vagy, hogy még vitázni is felesleges ellened.

Gratulálok, nyertél! Egy Isten vagy! Egy tévedhetetlen Isten, aki még ordibál is a fórumon!

Kérlek bocsáss meg Ó hatalmas fenség e szavaimért!

2013. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Senki se elfogult csak te látsz rémeket!


"Az, hogy nem Magyarország a célközönség, nem mond semmit."

Dehogynem csak NewYorkba 3x annyi ember él mint egész Magyarországon!


"És azzal nincs problémám, hogy extra szolgáltatásai vannak, de azt se felejtsük el, hogy egy videojáték-konzolról van szó,"

Senki se felejtett el!


"aminek célja, hogy játékokat tudj játszani"

Tudsz rajta játszani!


"Szerintem nincs sok értelme kiadni egy új konzolt úgy, hogy semmivel nem tud többet mint az elődje"


Tényleg semmivel csak mondjuk a 360 már elavult hardverileg főleg a DVD olvasójával!

Xbox 360 ram: 0,512 GB (512 MB)

Xbox One ram: 8 GB (8192 MB)

Xbox 360 proci: 3 magos

Xbox One proci: 8 magos

És sokkal érősseb VGA mint a Xbox 360-ba!


"látnád, hogy ennek a konzolnak közel semmi értelme."

Dehogynem hardverileg elavult!


"és annyival nem is erősebb, hogy számítson."

Hallod semmi 512mb és 8Gb ram között teljesítményileg semmi különbség nincsen épp hogy egy kicsi de a 3 és a 8 magos processzor is hanyagolható különbség a VGA-ról nem is beszélve!

[link]



Mondjuk nem tudom mikor bír el egy ilyet az Xbox 360!

[link]


Ez PS4 gamepaly de nagy különbség nem lesz mivel kb. ugyan az a teljesítménye kis eltéréssel a PS4-nek mint az XboxOne-nak!

2013. máj. 28. 14:54
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem értem mi értelme volt a kérdésnek és ennek a sok eszmefuttatásnak. Az emberek le se szarják mit tud a konzoluk és igy van jól mert csak játszanak vele. Mire jó ez a hardweron *uzulás?
2013. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Krisipoke ***** válasza:

Mondom, győzködd magad, ha annyira szeretnéd, és vedd csak meg a konzolt, csak magadat hibáztathatod, ha nem lesz rá semmi játék.

A PS Vita is erősebb, mint a PSP és a 3DS... És nézd meg, hol tart.

2013. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Savanyú a szőlő?

Én PS4-et fogok venni nem XboxOne-t csak túl van kritizálva az XboxOne!

2013. máj. 28. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!