Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos a kislányom! Még...

2 hónapos a kislányom! Még mindig sárga! Már 2. szor voltunk vérvételen és az eredmény nem jó! A doktornő elhúzódó icerust és emelkedett májfunkció értéket írt a beutalóra! Azt mondta epe vezeték gond lehet. Volt valaki így? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Szerintetek komoly baj lehet?Nem egészséges a baba?
2012. szept. 20. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek volt sokáig sárga a babája, kapott antibiotikumot, és rendbe jött.
2012. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ő is így volt mint mi?ő nagyon szépen nő,jó a súlya is!Komoly bajra utalhat?
2012. szept. 20. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapos koráig volt sárga a kisfiam.

A doki azt mondta,hogy semmi gond,ez elmúlik.Van akinél ilyen sokáig tart.

Amikor megszültem,az egyik ápoló azt mondta,hogy az ő gyereke hónapokig volt sárga.

2012. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet komoly gond is, de amíg nem tudjátok, próbálj pozitív maradni, sokaknak tényleg elmúlik, semmi baj nem lesz. Milyenek az eredményei pontosan? Többféle probléma lehet, epevezeték elzáródás, vagy hiányzik az epevezeték vagy az epe elvezetődése más miatt nem történik meg. Hova utalt be? Bp-en az I. sz Gyermekklinikán nagyon jó, kifejezetten ezzel a szakterülettel foglalkozó szakemberek tudják megmondani, hogy van-e baj vagy sem. Én mihamarabb odamennék. Írhatsz privátban is.
2012. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és még annyit (utolsó vagyok), hogy tényleg nagyon sokféle sárgaság van, elhúzódhat, meg minden. De én azt tanácsolom mindenkinek, hogy ha tovább sárga a gyereke, inkább vigye el dokihoz, lehet, hogy felesleges, lehet, hogy pár hónap idegeskedés, aggódás, de nagyon sok esetet láttam, ahol mindenki csak legyintett, meg mondta, hogy várjunk még, mert a szomszéd gyereke is... és emiatt húzódott el a diagnózis megtalálása, kezelés megkezdése.
2012. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nem akarlak megijeszten,csak leirom hogy nálunk is ez volt.Megszületett a fiam,3.nap besárgult,és majd 3hónapig sárga volt.Egy hasi uh-on derült ki hogy epekövei vannak,ez 2 hónapos korában.Nagyon sirt állandóan,2hónapig ugye nem tudtuk mi baja,mitől ordit,tekeredik mindig,semmi nem nyugtatta meg,de mint később kiderült,az epekövek miatt,mivel olyan epegörcsei voltak szegénynek....Na onnantól rémálom volt az egész,sokszor kórházba kellett feküdnünk 1-1 hetet,rengeteg vérvétel,rengeteg gyógyszer,napi 4-5féle másfél éven keresztül.Rengeteg kontroll...stb.Gyógyszer mellett elmúlt szerencsére,de másfél évig mindennap szednie kellett.Remélem azért nálatok nem ez a helyzet,csak egy elhúzódó sárgaság.
2012. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!