Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítség! Sárgulás ill....

Segítség! Sárgulás ill. repedés eltüntetése műanyagról, a festés kopása nélkül! Hogyan?

Figyelt kérdés
Adott egy Beats by dr.dre fejhallgató. Nos én ezt használtam vettem és törötten ezért tudtam ilyen jó áron hozzájutni. (5000Ft) A javítás tökéletes lett acéllal kilett tömve a kis meneteiben a fejpánt alatt. Azonban az alábbi dolgokban nem vagyok túl jártas. Vagyis, a sárgulást a fehér műanyagon hogyan lehetne eltűntetni leghatékonyabban anélkül hogy a Solo felirat és a Monster logo nem kopna le?! Ugye elektronikai dologról beszélünk, ilyen áztatás stb kilőve. A másik kérdésem pedig az volna, hogy a repedést (ahol törött volt) milyen festékkel lehetne lefedni? (ki van tömve gumis ragasztóval, hogy a festék ne szivárogjon el a résen.)

2013. jún. 27. 17:44
 1/1 anonim válasza:
én leginkább azt csinálnám h maszkoló szalaggal kiragasztanám a logók betűit meg az ilyen dolgokat, majd pedig egy alapozó sprayvel lefújnám aztán pedig egy fehér színű srayel fújnám le.
2013. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!