Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyáron újra festett házunkba...

Nyáron újra festett házunkba több helyen hajszálrepedések vannak, néhol jobban láthatóak! Mitől alakulhatott ki? A festő a hibás?

Figyelt kérdés

Sárfalas a ház, és a festésen ha jol megnézem néhol látszik hogy nem éppen egyenes, vannak kis huplik néhol. Glett anyaggal teljesen simára kellett volna kenniük a falat?

Hozzáteszem elég olcsó volt a 9 helyiség kifestése.


2012. jan. 9. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor glettelnek ha te úgy kéred.

A festés előtt csak a repedéseket, leütődéseket javítják ki. Ha valahol hupli vagy gödör van azt nem javítják.


Ha ugyan ott van hajszálrepedés ahol előtte az baj, nagyrészt a festő hibája, kis részben lehet a házé is hogy újra kirepedt.


Gletteltem és festettem új házat is de ott is lett pár hónap múlva hajszárrepedés egy két helyen. Előre nem lehet megmondani hogy hol lesz, nem is én vakoltam, nem is én húztam fel a falakat.

2012. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2012. jan. 9. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!