Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen problémák tapasztalható...

Milyen problémák tapasztalhatók Ipod Touch esetében?

Figyelt kérdés
Tapasztalt már valaki ilyet? Elhagytam a Ipod Classicom, és most azon gondolkozok, hogy Touchot veszek, de attól tartok, hogy felmerülnek bizonyos problémák majd nála mivel op rendszeres, ellentétben a nanoval vagy classiccal, gondolok itt arra, hogy lelassul, frissíteni kell majd gyakran, stb... a classicot 4 évig használtam és az ég világon semmi probléma nem volt vele

2013. júl. 2. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen,lesz tapasztalható.Nekem itouch 4G-m van,és a hardware nem bírja az újabb és újabb IOS-eket.

Gondolok itt az egészekre,szóval:IOS 5.1.1-el kaptam,és most nem biztos,hogy rá fog menni az IOS 7.-de lehet.

Szóval szerintem Ipad minit vegyél,vagy ha van pénzed,Ipadot,mert Ipodon a játszás nem kényelmes,Ipad minin kényelmes,de Ipad 4-en még inkább!Ipad 5-öt várd meg ha azt akarsz,vagy az ipad mini 2-t ami már Retinás lesz!

2013. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
iPod touch 5-t vegyél, az még egy jó darabig használható lesz, egy iphone 4s hardverével rendelkezik, nagyon jó a kamerája is (16gb-on nincs kamera, csak a 32gb és 64gb-on van). ipad-et csak a hordozhatósága miatt nem ajánlom, amúgy az is jó, de engem idegesítene, hogy nem tudom mindenhova magammal vinni, mert ugye zsebbe nem fér bele...
2013. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!