Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ingyen kapok majd dekódert...

Ingyen kapok majd dekódert mivel rászoruló vagyok. Megrendeltem hozzá egy 750 ft-os műsor csomagot. Akkor ez kártyás dekóder lesz?

Figyelt kérdés
Az ország azon részén ahol lakom a 2. túrnusban kapcsolják le az adást.Megrendeltem majd hozzá egy ismét segélyes műsorcsomagot (nagyon gagyi csatornák vannak benne,csupa sport),csakis azért hogy tudjak bele venni egy másik Mindig tv extra kártyát.Szerintetek ezt így lehet?Ha nem fizetek elő akkor tutira nem lenne kártyaolvasó a dekóderben,de így?

2013. júl. 27. 05:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha nem előfizetésest kértél volna, akkor kártyaolvasó nélküli set top boxot vinnének! De ez a 750Ft-os műsor? biztos valami néhány hónapos kedvezmény, mert különben kb 1200 ft a 17 csatorna! Viszont ez az ingyenes rászorulós kedvezmény elég nagy átverés, mert ha veszel cakpakk egybe dekódert egy évre előfizetve a 17 csatornát, az se sokkal többe kerül, csak 19e ft és nem vagy lekötve sehová! Viszont ha előfizetős leszel, akkor külön nem tudsz még sajátmagadnak venni egy plusz kártyát, csak ha megrendeled a szolgáltatótól a még drágább csomagot!
2013. júl. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
750 Ft-ért ajánlottak 12csatornát amit direkt kizárólag a rászorulók a kapott dekóderhez rendelhetnek meg.Én mégis ezt rendeltem bízva abban ha kártyás dekódert hoznak én vettem volna külön egy mindig extra kártyát ami 1000/hó és a segélyes kártyát öcsémnek átadnám ő fizetné így a 750-et.A rendes extra csomagbam 17csatornát kapok amiböl párat nézni is tudok,az amit rendeltem csak sport és hírcsatornákat ad pluszba..ezért lenne lényeg hogy kártyás legyen..
2013. júl. 27. 08:35
 3/13 A kérdező kommentje:
m1,m2,tv2,rtl klub,duna,duna world,euronews,national geographic,film+,atv,sport1,hírTv . Ez a 12 csatorna amit a 750 ft takar és csak azok rendelhetik akik hátrányos helyzetük révén dekódert kapnak.Ezt nem lehet megrendelni máshol,nem mintha annyira hűdejó dolog lenne :D
2013. júl. 27. 08:45
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Miféle megaláztatás ez azokkal szemben, akiknek nem 57 ezer, hanem néhány forinttal több a jövedelmük? Ők megveszik az olcsó dekódert és kapnak érte 7 ingyenes csatornát! HETET és nem tizenkettőt, mert nem várták az állami ingyenes sültgalambot! Ja, a cigóknak ez is jár.
2013. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha rászoruló vagy

nem akarok genyó lenni

akkor miért nem kaját veszel?

2013. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
750 ft-os előfizetéssel is kártyás dekódert kapsz majd, azután a kártyát már cserélgethetitek egymás közt! :)
2013. júl. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1. nem vagyok cigány! 2.rászoruló az aki :hivatali segélyt kap mint pl én,mivel nyelvvizsgával -szakmával-érettségivel nem ad nekem munkát a mi mocsok országunk! 3. 1háztartásban csak 1rászorulónak kötnek be dekódert,ha 10 hátrányos ember él 1házban is csak 1 dekódert szerelnek be!Valamint csak azok kaphatnak akiknek semilyen tv-nél nincs előfizetésük és a felmérés előtt nem is volt 6 hónapra vissza menőleg mivel nem kötik be!Van a házban már dekóder?Nem kötik be!Szigorú kritériumok ezek amiket ellenőriznek.Magyar vagyok,pályakezdő munkanélküli.És igen,nyomorban élek mert mert nincs munka! :@ -.- aki ezt sérelmezi azt én nézem le,ennyi..
2013. júl. 29. 06:33
 8/13 A kérdező kommentje:
Ételt természetesen veszünk,sőt rengeteg mindent megtermelünk magunknak.Valószinűleg vettünk volna előbb-utóbb egy dekódert.De párom minimál béréből,meg az én 20e ft segélyemből nem igazán happy dolog akár 6000 ft kivenni,mivel élni kell! ..Úgyhogy szerintem nekünk már nem csak jár meg jogos az a dekóder,hanem meg érdemeljük! ..
2013. júl. 29. 06:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Én kicsivel régebben vettem dekódert mert már akkor olvastam hogy lesz átállás de még nem verték ilyen nagydobra akkor a dekódert 15 ezerért vettem kártyásat és adtak hozzá kártyát amit 1 évig lehet használni és így bejön néhány fizetős csatorna is, viszont ha az a kártya leketyeg akkor már megkell rendeljem a szolgáltatást amit előfizetek. de mivel nem használom a kártyát azt oda is adtam egy ismerősömnek így én nem foglalkozok vele.

Amúgy ez a 750Ft-os kedvezmény 3 hónapig érvényes csak utána drágább lesz, de ehhez nem köt hűség az a jó benne.

2013. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Én decemberben vettem set top boxot, a beltéri (nem kártyás), a Scart kábel és az antenna együtt 15 ezerbe került. És nekem is kicsi a jövedelmem, de akkor sem fogok naponta az önkormányzatnál koldulni segillykéért! Élelmiszerekre kellett volna az pénz. Megint a barnákat dédelgeti a kormány, nekik minden jár, aztán eladják az ingyen kapott set top boxot.
2013. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!