Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ingyen kapok majd dekódert...

Ingyen kapok majd dekódert mivel rászoruló vagyok. Megrendeltem hozzá egy 750 ft-os műsor csomagot. Akkor ez kártyás dekóder lesz?

Figyelt kérdés
Az ország azon részén ahol lakom a 2. túrnusban kapcsolják le az adást.Megrendeltem majd hozzá egy ismét segélyes műsorcsomagot (nagyon gagyi csatornák vannak benne,csupa sport),csakis azért hogy tudjak bele venni egy másik Mindig tv extra kártyát.Szerintetek ezt így lehet?Ha nem fizetek elő akkor tutira nem lenne kártyaolvasó a dekóderben,de így?

2013. júl. 27. 05:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
-.- 1. ez nem nemzetiség függő és nem is kell kuncsorogni utána mivel a dekóderre jogosultak 95%-át az NMHH rendszere dobta ki hogy jár neki,majd ezt mindenkinél ellenőrizték hogy valóban jár e,és csak ezután lett megírva a szerződés,látatlanba senkinek nem adnak dekódert.A maradék 5%pedig kérvényt nyújtott be hogy bár ő értesítést nem kapott mégis úgy gondolják jár nekik így elbírálni azokat kellett csak.Egyébként pedig mindenki nagyon szemtelen és igazságtalan ezen az oldalon a témával kapcsolatban.Mindenki csak a nemzetiséget fújja,holott én azt hiszem értelmesen leírtam sok mindent a kommentjeimben.Az szent hogy nekem sem érdekem kisebbséget védeni,de annyira sajnáljátok azt a dekódert hogy nem emberi.. -.- Én és a párom tőletek függetlenül örülni fogunk ennek a dekódernek,és bár nem vagyok cigány ha egyszer eladom majd azt a segélyes dekódert biztosan egy magatok fajta majmoknak fogom eladni hogy egyétek meg a beképzeltségetekkel és irigységetekkel együtt! 24l
2013. aug. 1. 08:17
 12/13 anonim ***** válasza:
Senki sem irigy, csakhogy ezeknek az úgynevezett rászorulóknak a jelentős része életében nem dolgozott semmit, rajtunk élősködnek, szaporodnak, mint a nyulak. Egyébként lopásból élnek, úgyis tudja mindenki (na és nyuggerezésből, ártatlan öregek kirablásából, összeveréséből). Egyszóval az sem igaz, hogy nem tudnák megvenni, ha egyáltalán akarnák az LCD tévét.
2013. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miiiiiiiiiii? Csupa sport????? Kötelező legalább a közcsatornákat bele tenni, és az RTL Klubot, TV2-t.
2020. febr. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!