Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD4890 -et érdemes megvenni...

HD4890 -et érdemes megvenni játékra? 23 ezerért azt hozzá kell tennem, vagy válasszak valami mást boltban ennyiért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért megéri, igaz hogy egy kicsit sokat fogyaszt de, elfogadható. Ennyi pénzért fele olyan erőset veszel boltban.
2010. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

megfelelő procival mennem mondjuk a battlefield bc 2 szépen?

Mit jelent az hogy sokat eszik? lefoglalja a tápot, vagy annyira pörgeti a villanyórát, hogy sok a költsége? 420w os tápom van és 3 winchester... Menne ezzel? köszi a válaszokat

2010. dec. 20. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú táp. Nem mindegy hogy kodegány vagy valami FSP. A teljesítményéhez képest többet eszik, mint egy mostani kártya ami ilyen erős.
2010. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem látok rajt márkajelzést... 4500 ért vettem pcbontóban 2 hónapja.420w os és félek h. akkor kéne költenem a tápra is ha belevágok ebbe a kariba. Amugy ez játékra való kártya? Nem nagyon értek hozzá sajnos.
2010. dec. 20. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:

persze játékratökéletesen megfelel :D

de ha a tápod vmi márkátlan sz*r akkor nemfogja bírni.

2010. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23-ért simán megéri!!! Én a gyárilag túlhajtott HD4850-emet 32-ért vettem ujonnan, és mindent visz fullon DX10 alatt. Szal simán megéri. De a tápot lehet hogy télleg cserélni kell. :S
2010. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!