Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Karaoke szettet szeretnék...

Karaoke szettet szeretnék vásárolni, de nem tudom mire érdemes figyelni. Milyen szempontok alapján válasszak? Melyiket érdemes megvenni, hogy ne legyen méregdrága, de működjön sokáig? Tapasztalatokat és tanácsokat szeretnék.

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szettet sosem érdemes vásárolni ha olyat akarsz, hogy ne essen szét pillanatok alatt a kezeid között.


Én vettem egy jó kis Pioneer erősítőt (~40.000Ft), két tűrhető Omnitronic hangfallal (~13.000Ft/db), hozzá 2 Behringer mikrofont (~6.000Ft/db). Vettem egy használt, régi P4-es PC-t (~10.000Ft), hozzá egy átalakítót a TV-hez (~5.000Ft) és a számítógépről kivezettem a jelet a TV-re, amin a KaraFun szoftvert használtam.


Pl.

2010. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!