Usa-bol ha haza szeretnek vinni egy led TV-t az mukodne Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
[link] egy ilyesmire gondoltam

2013. aug. 23. 05:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Vammal együtt meglesz a 130 plusz költséges lesz a javítása is, hiszen eselyes, hogy itt nincs hozza alkatrész.
2013. aug. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az USA-ban 110 volttat működnek a készülékek, nálunk meg 230 V van. Ha nálunk csatlakoztatod a hálózatra, akkor tönkremegy.
2013. aug. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg? Abban pl hogy foci közben a labda csikot fog húzni. De ahogy az előttem szóló irta a volt se passzol.
2013. aug. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 pinkpancser ***** válasza:
Vám, szállítás és már nem éri meg (gondolom nem kézi poggyász lesz). Ha pedig valami beszarik rajta akkor megszívtad a garral.
2013. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Amcsiknál 110 volt a hálózati fesz, itthon semmire nem mennél ezzel a TV-vel
2013. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Monitorként működne feszültségátalakítóval: 110/230 volt.

Tévéként már nehézkesen: a könyve szerint a digitális tunerje ATSC. Nálunk a DVB-T és DVB-C rendszer használatos, tehát digitális vételre itthon nem alkalmas. Analóg tunerje NTSC-M, ami szintén problémás: itthon PAL rendszer van.

Összegezve: nem érdemes megvenni.

2013. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ennek a tv-nek speciel biztos hogy nem kell átalakító. Megeszem a kalapom, ha nem az van ráírva a hátára, adatlapjába, bárhová hogy AC 100-240V~ 50/60Hz


Lévén ezekben már kapcsolóüzemű tápegység van. Ezeknél már teljesen univerzálisak ilyen téren.



Más kérdés, amit az előző válaszoló írt, tehát nem igazán lehetne tv-ként használni itt, nem éri meg megvenni.

2013. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló: Igazad van, tényleg nem kell fesz.-átalakító. Viszont tévézésre csak beltéri egységgel (set-top-boxszal) lehetne használni.
2013. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

3-as lennék. Pont azért írtam, hogy működne, mert vettem a fáradságot és elolvastam a honlapon lévő manualt.

Erre utánam írjátok hogy 110 volttal megy... :)

2013. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Az NTSC es a PAL a lenyeg, emiatt nem fog mukodni rendesen.

Az meg tenyleg mas kerdes, h a vamon tutti kiszurjak, es raverik az afat meg vamot meg miegyebet.


USAba vitted garis szervizre? haha, igazad van, tenyleg kirohognek ezzel.

Aztan ha abbahagytak a rohogest akkor azt mondjak, hgy legyel szives befaradni a blokkal, amivel igazolod, hogy Magyarorszagon vetted a tevet, addig a keszulek ott marad naluk, majd vigyaznak ra...


Ha ennyire sporolni akarsz rajta, akkor nezd meg a szomszedos orszagokban, hatha ott lehet ilyet kapni es akkor tutti hogy mukodni fog es a vammal sem kell torodnod.

2013. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!