Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Haza tudom vinni a kanyaró...

Haza tudom vinni a kanyaró vírusát úgy, hogy én nem vagyok fertőzött?

Figyelt kérdés
Németországban dolgozom, egy kórházban, az egyik betegem kanyarós. Izolálva van, és csak védőruhában megyek be hozzá de tisztában vagyok vele hogy a kanyaró akár a szem kötőhártyáján át is terjedhet. A jövő héten szeretnék hazautazni és nem tudom, meg merjem-e látogatni az unokaöcsémet. Kérdeztem az itteni orvosokat de semmi konkrét választ nem kaptam.

2013. jún. 1. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, hazaviheted, de hacsak nem kisbaba az unokaöcséd, akkor szerintem meglátogathatod, mert ha a te immunrendszered legyőzte, akkor 3 év fölött az övé is nagy valószínűséggel le fogja... Meg ahogy olvastam emgtetted a szükséges óvintézkedéseket, mint védőöltözék..
2013. jún. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!