Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlanátok valami jó tabletet?

Ajánlanátok valami jó tabletet?

Figyelt kérdés

lenovo A1000 gondolkodtam

tehát ilyen áron szeretnék

film nézés, játszani

zenét hallgatni, internetezni

vagy esetleg a wayteq xtab-70DCI


2013. szept. 13. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pont ettől vettem eggyet. :D Szerintem rendben van a Tablet.


[link]

2013. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úr isten!

ilyen olcsón ilyen jót ez lehetetlen

biztoss hogy lesz valami baja vagy valami mert ...

2013. szept. 13. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy olyan, amelyiket nem lehet feltölteni. Kinai gagyit szoktak ilyen olcsón adni, egy 3G-s Samsung Galaxy Tab2 7.0 104 ezer forint a mobilszolgáltató boltjában.
2013. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előítéleteseknek mondom, hogy az Allfine ált. normális tableteket gyárt. Aki tőle vette annak meg azt mondanám, hogy át lett verve, ennek ára 17940 FT. :D Még ha az ÁFÁ-t is kifizeted rá, akkor sem több 23 ezernél!

Kérdező, ha ilyen áron kapnád meg, akkor erre mit mondanál? Ha egyszer már a 31 ezret is kevesled egy ilyen hardverért... :D:D:D Igazából már azt sem értem, hogy az első miért vette meg ezt 31 ezerért, mikor ez hardveresen az Xtab 70QCI-vel egyenlő, s azt megkapja 4 ezerrel többért, magyar boltból, 2 év garanciával...

Egyébként neked ezt annyira nem ajánlanám, sőt a wayteq 70DCI-t sem, játékra egyik sem igazán jó, a GPU miatt, sajnos mondhatni komolyabb játékokhoz alkalmatlan mindkét tablet. A lenovo-ban egy PowerVR SGX531-es GPU van, itt láthatsz tesztet Modern Combat 4 miként fut ezzel a GPU-val, kisebb akadások azért vannak: http://www.youtube.com/watch?v=c0nxWq73vxk

Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy jelenlegi játékok, leszámítva a Real Racing-et, nem tudják megfojtani ezt a hardvert, szal a lenovo nem egy rossz választás, ha többet akarsz spórolni, akkor a "kínai piacon" érdemes körülnézni, rászámolni az ÁFÁ-t, s ha még úgy is megéri, akkor onnan rendelni, ugyanakkor azzal számolni kell, hogy garancia az nincs!

Mivel zenehallgatás és filmnézés is játszik, így érdemes olyan tabletet választani, aminek akkuideje nem 3 óra, hanem annál több, ezt különböző tesztekből tudhatod meg, ha rákeresel a típusra. Magyar boltból jó akkuidővel rendelkező tablet 40 ezer alatt nem igazán van, az átlagnál némileg jobb akkuidővel ilyen árban a Prestigio tabletei rendelkeznek, de azokat sem mondanám kiemelkedően jónak.

2013. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!