Szerintetek mennyibe fog kerülni a Nintendo 2ds Magyarországon?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:

40ezerért lehet kapni a legtöbb helyen. Bár nem tudom, lehet van olcsóbban is valahol.

Én azt figyelem hogy mindenki annyira oda van, hogy a gép hogy néz már ki... mintha ez számítana bármit is. Nem ez a lényeg mikor értik meg? Szerintem jó gép, jobban tetszik mint a 3ds.

2013. okt. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen. Nekem is jobban tetszik. Felkerült a kívánságlistámra. De 40k azért kicsit sok. Mondjuk egy 20-25 lenne az jó volna.
2013. okt. 25. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
ÁÁÁáá, 25k? PlayStation 1-et alig kapsz érte :D 40k nem sok, gyűjteni kell rá. Megéri, azt mondják kényelmes, pedig nem annak tűnik. A Nintedo csodákra képes :) . Csak a sok hülye amcsi nem érti meg, hogy a 2DS mire jó. Na mindegy. Meg ha majd megvezed, akkor ajánlom, hogy az elején cseréld le az SD kártyát amit adnak hozzá. És a Régiód ne Magyarország legyen, hanem Ausztria, vagy valami fejlett ország. Akkor majd mindent tudsz rajta csinálni.
2013. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó a 25k tényleg butaság. Milyen funkciók vannak letiltva a mi régiónkban?
2013. okt. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!