Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok nekem jó fejhallgatók...

Tudnátok nekem jó fejhallgatókat írni 15 és 20 ezer FT között? Főleg rock zene hallgatására használnám. Jobb márkák, amiket ismerek az Sony, Sennheiser, Pionneer, AKG, Audio Technika, csak nem tudom ezek közül melyik lenne jó erre a célra.

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Még tegyél hozzá 5000 Ft-ot, mert 25000-ért megkapod álmaid fejhallgatóját, a 25000-40000 Ft közötti árkategória legjobbját, a Shure SRH440-et: [link]


A Sennheiserek manapság kissé túlárazottak, nem hozzák az árcédula alapján elvárható minőségi szintet, de hogy tőlük is ajánljak valamit tekintettel arra, hogy az egyik kedvenc gyártómról van szó:

[link]

Ez a típus ennyiért még úgy ahogy jó vételnek mondható, ha eltekintünk az alsó(10000 Ft alatti) árkategóriában beszerezhető Superlux fejhallgatók létezésétől.


Használtan a Sennheiser HD555-öt ajánlom(jómagam is egy ilyet használok és alátámasztom, hogy élőhangszeres zenékre kitűnő választás:

[link]

Esetleg az említett Shure SRH440-re is rákereshetsz, hátha találsz használtat belőle.


Ha komolyabban spórolni szeretnél, akkor pedig válaszd valamelyik Superluxot. Én a cserélhető kábeles modelleket ajánlom: HD668B, HD669, HD661...

[link]

2013. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, Sennheiserből ez a HD 215 nekem tetszik, előtte a Sennheiser HD 229-et néztem ki: [link] Ez szerinted megéri az árát a tudásához képest? A Pioneer fejhallgatókról annyit, hogy találtam ebben az árkategóriában egyet: [link] Nem tudom, mennyire ismered a Pioneert, de bátyámnak már volt, és ő mondta, hogy jók a Pioneer-ek is, és a hivatalos honlapján azt írja, hogy külön a basszusra van kitalálva ez a füles, ami nekem fontos. Sok olyan zenét hallgatok, ami a Rammsteintól, Nickelbacktől, Linkinparktól van főként, és ezért gondoltam, hogy ez tuti választás lenne, és ha ismered a Pioneert is, akkor kíváncsian várom a véleményed.
2013. nov. 10. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Pioneer fejhallgatókkal nincs tapasztalatom, viszont ha Sennheiser-t vennél, akkor ebben az árkategóriában egyedül a HD215-öt ajánlom és azt is abból a boltból, amit linkeltem, mert ott a legolcsóbb.
2013. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm még egyszer a segítséged. Ment a zöld kezecske :D
2013. nov. 10. 12:04
 5/5 ekeke ***** válasza:
Maxell Retro Dj vagy más hasonló, azonos betétű fülesek:) Nem tudok betelni vele, persze a hatezres kategória:) veri a drágábbat....
2014. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!