Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Grundig MPixx 2002 FM 2 GB-os...

Grundig MPixx 2002 FM 2 GB-os mp4 lejátszóm van. Több hibát is észrevettem, csak az én készülékem rossz, vagy ez típus/szériahiba?

Figyelt kérdés
A hibák: nagyon nehezen kapcsolódik be (főleg, ha az akksi félig vagy kevesebbig van), nem tudom áváltani normál lejátszásból véletlenbe és néhány számot egyszerűen nem játszik le, hanem kikapcsolódik, ha odaér (más lejátszók felismerik ezeket a számokat)
2008. júl. 14. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy újabb firmware megoldaná a problémát, de ilyen sok hibája miatt jobbán jársz ha garanciális akkor szervízbe viszed, de ha most vetted és 3 napon belül vagy cseréltesd ki más tipusra.
2008. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hülye kérdés... mi az a firmware és honnan szedjek, mit csináljak vele?
2008. júl. 14. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt találsz firmwaret hozzá:

[link]

2008. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia nekem is ez van nekem egyszerüen nem engedi hogy tovább lépjek vagy magától kikapcsol megbolondult:S:SS: gari már lejárt sajna:S De ha neked még van akkor sztem vidd vissza jobban jársz mert akkor ezek szerint nem csak nekem ilyen gagyi:s Soka szerencsét
2008. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!