Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy srác, régóta tetszik, úgymond, , rossz fiús" típus.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy srác, régóta tetszik, úgymond ,,rossz fiús" típus. Több barátnője van egyszerre. Ha józanésszel belegondolok akkor, tudom, hogy elkéne hogy felejtsem ez azért sem lesz egyszerű, hiszen egy osztályba járok vele:-( !A szívemre hallgatok nem is szeretném elfelejteni, mert nagyon aranyos és kedves velem, talán tetszem is neki, és ha csak meglátom a szívem hevesen, kezd dobogni. Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!
2009. febr. 10. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
a szerelem kémia. nem tudsz parancsolni neki ;) max visszafojtani
2009. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Te is egy akarsz lenni a sok barátnője közül? Nem érdemes, hidd el!

Mindenhol vannak más, olyan fiúk, akikre nem, vagy csak kicsit figyelnek a lányok, pedig sokkal jobbak, és jobban megérdemelnék a figyelmet! Keress egy ilyem fiút szerintem.

2009. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ! De mitgondoltok probálkozzak vagy inkább foglyam vissza magam?
2009. febr. 10. 18:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozhatsz, mert lehet, hogy szerencséd lesz, és melletted - helyesen ismétlem - CSAK melletted dönt. De ne legyél bánatos, ha nem változik semmi a jó irányba, vagy esetleg dob, vagy el se fogadja a közeledésedet. Most még bármi - ismétlem - BÁRMI megtörténhet.

De szvsz nincs sok esélyed, ahogy másik lánynak sem, ennek a srácnak csak "partner", amolyan "dísz" kell.

2009. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
szerintem 1 probat meger es ha ugyis ilyen rosszfius tipus ha netalan kudarcot vallasz(amit nem nagyon hinnek, mondjuk te jobban ismered ot) de ugyis meg annyi pasi van a vilagon es akkor megprobizod elfelejteni..am enis ilyen cipobe jarok..ck en meg nm vettem erot magamon h probalkozzak..v vmi..de majd egyszerre;) na soksikert pusziii
2009. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ! Remélem helyesen döntök malyd! Köcci mégegyszer! :-)!
2009. febr. 10. 18:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy hasonló barátom mint a leirtak alapján a te válaszottad. egyszerre több csaj suli legjobb pasija pénz kocsi minden.... és ugy szereztem meg (1 évig jártunk), hogy teljesen más voltam mit az átlag hozzá volt szolva h minden cyaj odáig van érte én meg nem ez idegesitette. és vonzótta majd elhívott frandira elmenetem de semmi olyan nem történt még csok sem, majd második rnadira nem értem rá... és ugy viselkedtem vele,mintha nem anyira érdekelne holott majdnem meghaltam a szerelemtől mikor megláttam:D soksikert de nem mindenkinek jön be remélem mindenképp sikeresen jössz ki 18/l
2009. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasiknál az a jó taktika amit az előttem szóló írt!

Csinálj úgy, mintha pont leszarnád, be fog indulni nála a vadászösztön, és amikor rád hajt, akkor se add magad könnyen még akkor se, ha legszívesebben már a nyakába ugranál! Kicsit játssz vele, kicsit tedd magad elérhetetlenné, csak ne vidd túlzásba.

Csak ügyesen! Drukkolok!

2009. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

...Ha meg csak néhány körre lenne kedved, ugorj a nyakába.

De hosszú távra ne tervezz egy rossz fiúval, úgysem fog menni.

Úgy van ez, hogy a nők férjnek egy rendes fiút akarnak, közben kalandnak meg egy ilyen csábító ffias macsót. Hogy legyen egy kis biológiai változatosság a gyerekekben... Ilyen a Természet.

2009. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

maJd!


Szerintem felejtsd el! Az ilyenek nem változnak meg! Csak nem akarsz beállni 8. barátnőnek a sorba!?

2009. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!