Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan jobb a névnapokat...

Hogyan jobb a névnapokat kiválasztani? Egyszerre az összes gyereknek vagy külön?

Figyelt kérdés
A nagylányom névnapja július 27.Most ikreket várok, már meg vannak a nevek.A lánynak július 21 lesz de a fiúnak van márc 30. is és július 14-én. Február vége- március elejére várom őket.
2013. jan. 1. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Én biztos a júliusit választanám a fiúnak is, nincs zavaróan közel és nem féltékenyek a másik ajándékára mert majdnem egyszerre kapják.
2013. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már az ikreknek nincs külön "szülinapjuk" akkor legalább névnapjuk legyen. Választhatód a júliusit de ne ünnepeljék együtt, én nagyon utáltam.
2013. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is legalább a névnapjuk legyen külön.Én iker vagyok és jobban szerettem a névnapom mert az csak rólam szólt!
2013. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is (hármas)ikreim vannak, és fontosnak tartottam, hogy ha már a szülinapjuk értelemszerűen egy napra esik, akkor legalább a névnapjuk ne ugyanakkor legyen (és a névnapok és a szülinap se legyenek egymáshoz közel). Nekem januáriak a gyerekek, a névnapok pedig márc, júl és nov.
2013. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb ha külön van a névnapjuk, nekünk júliusban van a szülinapunk, a névnapunk január és február de igy is volt hogy egyszerre ünnepelték meg, nagyon idegesítő, és rossz érzés is h egy emberként kezeltek:(
2013. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ikreinknél mi is így kalkuláltunk.

A szülinapjuk júniusban van az egyikük névnapja júliusban van a másikuk névnapja szeptemberben.

most még csak 18 hónaposak de gondolom később élvezni fogják hogy az a nap csak róluk szól nem mindkettőjükről.

2013. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!