Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós erősitőt meg lehet...

Autós erősitőt meg lehet hajtani jack dugós eszközzel?

Figyelt kérdés
Az autóba a gyári kazettás lejátszó helyére egy tablet lett beépítve, és ideiglenesen a hangot egy jack-kazetta adapterrel viszem át a hátrébb tolt gyári lejátszóra. Hangszoró és mélynyomó beszerzése elött állok, és ezt a megoldást is szeretném megszüntetni. Erősitőket meg lehet hajtani jack-rca kábellel a tabletről, vagy mindenképpen szükségem lesz egy fejegységre?

2013. dec. 27. 15:03
1 2 3
 21/24 Huszti Tibor ***** válasza:

Már egy ideje a minőségre megyek,bár már inkább a szobai hifi érdekel jobban.Az autóban lévő zenével megáltam szépen és kellő erővel szól.Az asszonynak egyharmad hangerő is elegendő bőven,de ha "döngetni" akarok akkor vannak tartalékok.

remélem beválik a holiwood erősítő én azért mégis megpróbálnám a magnatot az első szetthez.Ha mégis a holywood mellett döntesz,hidald meg lehet meg fogsz lepődni hogy mennyivel jobban szól hidalva.Lesz kellő energia a szettnek és nem torzit nagyobb hangerőn.persze csak ésszel,össze kell hangolni a méllyel és az rca kábel bekötésnél is figyelni kell a hidalásnál hogy bal oldalt a bal oldallal hidald a bal oldali szettre ne pedig a jobbos és balost a bal oldalra mert akkor a sztereó kép összezavarodik.Az akku biztos megfelel nekem is monbat premium van 74ah/ 750 inditó.Már 2-3 éve ez van ,néha feltöltöm fúlra,sosem volt vele gondom.A + testkábelt érdemes megcsinálni a jobb energiaátvitel miatt/ a régi kötések néha korrodálnak és ilyenkor a zene rovására megy és még a töltés sem az igazi oxidálódott,kevésbé kontaktos érintkezésnél.Kérj kölcsön egy 30-as ládát,próbáld meg egy méllyel hátha elegendő lesz az is.Nekem a ciare szett elől ordít ha kell de még így is sok a mély amit az 1 db 30-as tud így egy picit visszább kell tekernem a mélyet.Egyébként milyen tipusuak a mélyhangszórók?

2013. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 dirtboy ***** válasza:

a hollywood hidalva lesz persze.

a mélyek inkább veretős ládák mint sem igazán zenei dld 500asok az új szériásak.

igazából tetszik nekem a hangjuk,havernak is ilyen van csak neki 1db van 50literes refiben annyi hogy az a régi szériás.

2013. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Huszti Tibor ***** válasza:

Próbáld bele a haverodét,az már biztos be is van járatva:)

Jó zenélést!Üdv:Tibi

2013. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 dirtboy ***** válasza:

ki lesz


neked is jó zenélést,szeva

2013. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!