Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vélemények JVC márkáról?...

Vélemények JVC márkáról? Jó/rossz tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem van egy JVC full HD, LCD TV-m, de az biztos, hogy többet ilyen márkájú terméket nem veszek. Ezt is ajándékba kaptam, de komolyan, ha elégetik gyújtósként a pénzt, még azzal is jobban járunk. Eddig nem nagyon ismertem a márkát, de nem vesztettem volna sokat, ha nem is ismerem meg. Ennek a TV-nek (ha egyáltalán lehet annak nevezni) minden baja van, egyszerűen élvezhetetlen a minősége, a hangot, ha kicsit feljebb nyomom, már elkezd "zizegni", nem is értem, hogy van képük ennyi pénzért ilyen trágyát árulni.

2014. febr. 2. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Korábban, a 90-es években az egyik legjobb márkának számított. Főleg a videólejátszói és a videókamerái voltak első osztályúak. Sajnos manapság már nem az a minőség, mint régen volt. Ezzel mindent elmondtam.
2014. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kicsit alantas hangnemben írtam a leírásban, de örülök, hogy normális válasz érkezett. :D Ezek szerint jogos az észrevételem, hogy ár/érték arányban nem jó választás (már) ez a márka. Mint mondtam is, régebben nem ismertem a márkát, ezért csak azt tudom, hogy most milyen. Minden esetre, nem fogom ajánlani senkinek és én sem vásárolok ilyen márkájú terméket. (Zöld pacsi ment, köszi még egyszer)
2014. febr. 2. 22:43
 3/5 anonim válasza:
Mi a tejes neve e tvnek??
2019. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így 5 év távlatából nem igazán van értelme már a válaszomnak, de azért hátha még valakinek jól fog jön. Szóval régebben nagyon jó márkának számított a JVC. Meg is volt az ára ezeknek a termékeknek. .....de ahogy én tudom, egy pár évvel ezelőtt megszüntette a JVC a televízió üzletágát, a JVC nevet pedig eladta egy más cégnek. Ez lehet az oka annak, hogy a ma kapható JVC televíziók már nem hozzák azt a színvonalat, amelyet régebben elvártunk ettől a cégtől és ami természetes volt azoknak a vásárlóknak, akik ilyen márkájú termékeket vásároltak.
2019. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem egy olcsó (szó szerint olcsó - 3k) JVC fülhallgatóm van. A dolgát teszi, célnak megfelel. Xtreme Xplosives fülhallgatóm is volt, pontosan kettő is. Annyi jót hallottam róla, hogy odaver a basszus, meg minden... ehhez képest hatalmasat csalódtam. Gyakorlatilag nulla volt a basszus. Mondjuk az ugyanilyen név alatt futó fejhallgatójukat és vezeték nélküli fülesüket nem próbáltam. Azt pedig sajnos nem tudom, hogy régen milyen volt - mivel csak 24 éves vagyok -, de azt tudom, hogy ők fejlesztették ki a VHS technológiát és láttam youtube videókat arról, hogy 25-30 éves JVC magnók a mai napig működnek. Szóval tuti, hogy ők is inkább régen voltak a topon. Gyerekkoromban is sokat hallottam róluk, emlékszem, hogy sokkal elterjedtebbek voltak a termékeik - nekünk mondjuk sosem volt JVC termékünk. Manapság mintha már így eltűnt volna úgymond, kevesebb helyen lehet kapni, legalábbis itthon. Azt tudom, hogy 2008-ban egyesült a Kenwooddal és azóta közös céget alkotnak. (És tök nagy cég, teszem hozzá, mert tokiói tőzsdén jegyzik.) De ja, szerintem már nem csillog régi fényében a cég, pl. ahogy előttem is írták, a tévéket nem is ők gyártják már, csak licenszelik a nevüket.


Összesítve tehát nincs hű de sok tapasztalatom a JVC-vel; az Xtreme Xplosives szériával nem vagyok megelégedve, az olcsó kis fülhallgatóm pedig a célnak megfelel. Semmi extra, de teljesen használható.

2023. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!