Ebook olvasóra melyik a legjobb formátum?

Figyelt kérdés

WayteQ xBook w60-om van és eddig EPUBra konvertáltam mindig a könyveket, mert a PDF-t nem tördeli rendesen, de az EPUB meg például a vastagbetűs részeket simának mutatja meg ilyenek. Most kipróbáltam a MOBIt, de az meg az ékezetes betűk helyére csak egy üres kis négyzetet ír...><"


Szóval, valaki tud egy jobb formátumot az EPUBnál? :)



2014. febr. 12. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a formátummal van gond...

Szerintem olvass utána, nincs-e véletlen jobb firmware az olvasódhoz, az én olvasóm is vacakolt ilyenekkel a gyárival, feltettem egy másik firmware-t, azóta minden pöpec (persze a pdf az ugyanúgy pocsék, de az nem is ebook-ra való :D).

Legjobban a mobit és a prc formátumot szeretem, epub néha rosszul van kódolva, a konvertálgatott fájlokkal meg sokszor csak a nyűg van, inkább eleve így szedem le. :D

2014. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SylwerStone ***** válasza:
0%
Mi értelme van már a mai világban az ebook olvasónak?
2014. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#SylwerStone

Olvasni! Tudod vannak a könyvek, és ezek olvasására jó.

(ha a válaszod a miért nem jó erre a tablet vagy telefon, azért mert az ebook olvasónak e-ink kijelzője van, ezáltal sokkal jobb olvasni, és az üzemideje egy töltéssel akár egy hónap is lehet)

2014. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SylwerStone ***** válasza:
0%

Köszönöm a magyarázatot ;)

Bár akkor sem látom sok értelmét.

2014. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eink

[link]


Eink vs Lcd

[link]

2014. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!