Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PlayStation 1-hez pár kérdés...

PlayStation 1-hez pár kérdés (kérdőjel, mert kötelező:? )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég vettem használtan PS1-et, és lenne pár kérdésem(annyira nem értek a témához, úgyhogy bocsánat az esetleges hülye kérdésekért): Ha karcos lemezeken játszok, az károsíthatja az olvasófejet? Ha nem akar betölteni egy játék, akkor hogyhogy segít rajta, ha az oldalára fordítom a konzolt? Lehet folyamatosan úgy tartani, hogy az oldalára van fordítva? Nem lesz baja tőle? Ha ez segít valamennyit, akkor a PS1 modellszáma: SCPH-5502. Most ennyi kérdés jut eszembe, később lehet írok még kommentbe, ha eszembe jut még valami

2014. márc. 1. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én Évekig játszottam karcos lemezekkel és semmi baja nem lett akkor van baj ha a gép küszködve ugrálva olvass ez esetben nem szabad azt a lemezt bele tenni,de a te esetedben nem hiszem hogy a karc okozza a problémát ez a gép ami neked van már legalább 15-éves és az olvasó már elfáradt ha oldalra döntöd elképzelhető hogy a lemez egy kicsit közelebb kerül az olvasó hoz ill a fény máshogy törik meg és ezért olvassa jobban a lemezeket. Nem hinném ,hogy ez ártana a gépnek ,de az öreg olvasója miatt már nem sokáig húzza.[Amiket leírtam ezek az én tapasztalataim nem biztos hogy a te esetedben is így van.]
2014. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!