Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akrobatika. (Bővebben lent)...

Akrobatika. (Bővebben lent) kötelező kérdőjel:?

Figyelt kérdés

2 kérdésem lenne:

-Nem túl késő 16 évesen elkezdeni?

-Győr környékén van ahol akrobatikát lehet tanulni, mert a neten keresgélve nem találok semmit..


2011. márc. 29. 22:25
 1/4 anonim válasza:

Szia!

először is:

háát igazából 16 évesen már elég késő elkezdeni,de tulképp ha tehetséges vagy akkor kezd el..

Ha jól tudom Győrben nem tanítanak arobatikát...

Én Nagykanizsán akroztam.

Ezenkívül még Abonyban,Pesten,Érden,Gödöllőn van egyesület.. Most csak azt soroltam,ami hirtelen eszembe jutott

2011. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Egy kicsit talán korábban kellett volna kezdeni, de talán még így is elkezdheted.

Én is győri vagyok és bár egyesület nincsen győrben , de tanítanak akrobatikát. Én a Krúdy-iskolába jártam még tavaly de most is van edzés. Hétfőn és szerdán 5-től van az edzés. Ezen kívűl van még a Vocational-iskolába is, viszont azt nem tudom mikor van.

Remélem tudtam segíteni.

2011. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 2. 22:26
 4/4 anonim válasza:
Szia!Szerintem nem késő elkezdeni ha ügyi vagy meg sokat gyakorolsz otthon (bár én 8 évesen kezdtem most 14 vagyok)
2011. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!