Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri használtan LED-es LCD...

Megéri használtan LED-es LCD TV-t vásárolni? Mik a hibalehetőségek, mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs annyi pénzem hogy újonnan vásároljak LCD TV-t, viszont szükség lenne egyre és ebben kérném ki a véleményeteket. Milyen márkát érdemes, mire ügyeljek? Samsungokat és Sony-kat nézegettem eddig javarészt.

2014. márc. 31. 16:42
 1/5 anonim válasza:
89%
Az a lényeg hogy ne Noname títust vegyél, hanem ismert jó márkát. Az általad említettek szerintem jók.
2014. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mennyire használt? több évest ne vegyél

de ha találsz olyat ami még garis, esetleg kiterjesztett 3-5 éves gari van rá az nem rossz

az lcd tévék nem égnek be, nem nagyon veszítenek a fényerejükből se,

ha elromlik az baj mert vannak hibák amik (az integráltság miatt) csak alaplapcserével javíthatók, az meg a készülék új áránál is több tud lenni

2014. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-3 évesek, sajnos garancia nincs már rajtuk.
2014. márc. 31. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha beéred 22-es Samsung monitor-tv-vel, akkor 44-48 ezer ft körüli árban újat kaphatsz, ráadásul 2-3 év garanciával. Én ilyet vettem, nem bántam meg. Használtat nem érdemes venni.
2014. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!