Melyik használt konzolt válasszam?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék játszani a GTA V-el, mert PC változatról még semmi hír. Kinéztem pár használt eszközt:


[link]


[link]


[link]


Győr környéki vagyok, csak is személyes átvétel játszik, szóval kipróbálnám előtte a konzolt. Mire figyeljek? Elsőnél vonzó, hogy rögtön ott a GTA V, és az egyik legjobb PS3 exkluzív cím. Második csak szimplán olcsó és helyben van, harmadik pedig mégis csak legújabb generációs Xbox, igaz GTA V nélkül, de azt már kibírom. PS3 exkluzív címek nagyon érdekelnek, és 2-3 éve már egyszer megégettem magamat az Xbox-al, (értsd: 3LED E74 hiba) és most is tartok tőle. 80 GB-os PS3-ak már 65 nm-es mind a CPU és GPU is, szóval nem kéne meghibásodnia, hiszen a Jasperes Xbox is annyi, és jól üzemelnek. Vélemények?


2014. máj. 21. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
X-fosnál ne csak a 3 ledtől tarts. ;) Nekem 2 gépem lett 3 ledes voltam akkora hülye hogy vettem xfost. Szó mi szó nem hiába fos a neve. Egyértelműen ps3. Már a rengeteg ingyenes játékok a ps net ami többet nyújt ingyen. Nem hangos. Nem bitang lassú. stb.
2014. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!