Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Samsung...

Taki97 kérdése:

Melyiket válasszam? Samsung Galaxy S II és Sony Xperia S között vacilálok.

Figyelt kérdés

Érveket kérnék,hogy melyiket vegyem meg, esetleg ha tud olyan is írni akinek ilyenje van azt megköszönném.


Használtan veszem egy GSMben szóval azt is jó lenne tudni,hogy mire jó odafigyelni egy ilyen telefonnál.



2012. júl. 14. 23:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem kell sokat vacilálni, az Xperia S jobb kamera, kijelző és gyári rom szempontjából is. Hardveresen kábé ugyanolyan erős a kettő.

Amire figyelj oda, hogy az első szériás Xperia S-eknél gyakran előfordult, hogy besárgult a képernyő. Nehogy egy ilyen példányt fogj ki.

2012. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az Xperia S-nek nemcsak a processzora jobb, hanem a kamerája is. Ráadásul 1 évvel újabb. Így a válasz egyértelmű! Csakis Xperia S.(de azért az s2 sem leírandó)

hallalee

2012. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Hát GSMben kapok még rá garanciát is és igen alaposan át fogom én ott vizslatni :)

Hát az s2 már 2 éves ezért már én eléggé elavultnak tartom és az áruk ugyan annyi szóval a szívem nagyon az xperia s felé húz :/


Ha sárga a képernyője azt ott helyben is észreveszem vagy van valami ahogy ki lehet hozni a telefonból?

2012. júl. 14. 23:14
 4/26 A kérdező kommentje:
A másik meg az,hogy nagyon sokan megemlítik az aksiját :// nem tudom mennyit bírhat... mennyire lehet vészes a dolog?
2012. júl. 14. 23:16
 5/26 anonim ***** válasza:

Az aksija valóban elég gyengus. Közepes használat mellett estére már töltőre kell rakni.

A sárga kijelzőt elég könnyű kiszúrni (világoskék háttér előtt a legszembetűnőbb szerintem), foltokban jelenik meg.

2012. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Xperia S-t elég egyszer a kezedbe tartani és nincs kiút ! Azonnal belé szeretsz .
2012. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
MI az a közepes használat? :D mert nekem van olyan napom,hogy csak az időt megnézni veszem elő,de van olyan,hohgy játszok rajta egy órát vagy esetleg nyomok rajta egy kis offline gps-t
2012. júl. 14. 23:24
 8/26 A kérdező kommentje:
:) Még nem fogtam a kezemben egyet sem mert nem éppen egy tömeg telefon mint egy fos Almatelefon
2012. júl. 14. 23:26
 9/26 fairi1 ***** válasza:

galaxy s2 semmivel se rosszabb(!!!) mint az xperia s!! Több tekintetben jobb is!

lehet s2 1 éves modell, ám mégis fejlettebb technikát képvisel, mali-400Mp meg egy jó gpu! exynos proci cortex a9 magokat használ, így 1,2 ghz-en is nagyobb teljesítményt ad le mint az 1,5 ggz-es cortex-a8 (ez van az xperia s-ben)! Pl ez fogyasztásban jelent előnyt!!

super amoled+ (rgb mátrixos nem pentile) egy kiváló kijelző, lehet nem HD a felbontás, de feketékben kontrasztban színben veri az xperia s kijelzőjét.

S2 kamerája is kiváló nem szabad csak a számokat nézni. xperia képei meglehetősen zajosak még alapérzékenységen is, s2 teljesen tűrhető.


Fő előny 1 éves kora miatt rengeteg főzött rom van rá, miui, aokp, cm9, rengeteg jobbnál jobb kernel....

bármi baj van tuti hogy találkozott már valaki, aki tud tanácsot adni.

[link]


4.1 tuti lesz rá, vagyis kora miatt nem érdemes aggódni, világ minden tájától vannak használói...

2012. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 fairi1 ***** válasza:

[link]

xperia s-nél ez a közösségi támogatás helyzete, alakul, de látszik új készülék.

2012. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!