Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Merjwk megint venni iPadet?...

Merjwk megint venni iPadet? Csak kifogtam valami gyári hibás darabot?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy iPadet és ki kapcsolt internetezés közben, 3x. Utána újra tudtam indítani. De 4. Alkalommal be se lehetett kapcsolni.

Vissza vidtem, vissza adtk az árát! Mert nem volt másik olyan.


Menjek megint ipadet venni? Kicsit aggódok, hogy megint valami jó zűr lesz vele!

Vagy nem kell parsazni? Ki fogtam egy gyári hiábat, aztán biztos jót kapok megint?



2014. jún. 29. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Negyedik éve van a munkahelyemen (is) iPadem, de sem én, sem a kollégáim nem tapasztaltak még semmi hasonlót. Fura az egész.
2014. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az istore mondjuk nem szokott pénzt visszafizetni...
2014. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez média markt volt!
2014. jún. 29. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne ott vedd!
2014. jún. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megéri ipadet venni,meg bármilyen i cuccot(nem régit)pl.egy ipad airt nyugodtan megvehetsz,de még egy 4-et is,vagy retini mini-t.vagy i5S-t.

Én soha nem tapasztaltam még olyat sem hogy kikapcsol,nemhogy 3x.

Én azt mondom vedd meg,annak ellenére hogy mindjárt jön a köv.ipad/iphone

Iphone várhato újdonság:nagyobb kijelző,vékonyabb.

Ipad:touch id

Olyan érdemi változást egyik sem hozna,csak megint a gyorsaság nőne,meg iphonenál a kijelző-nekem pont a 4inch a megfelelő.

Ipadra meg felesleges sztem a Touch ID.

2014. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!