Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad mini (sima, nem retina...

Ipad mini (sima, nem retina kijelzős) vagy LG pad 8.3? ( indoklással )

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A sima iPad mini hulladék (pontosabban a kijelzője szar), ez miatt nem szabad megvenni, már csak ez miatt is LG G Pad 8.3
2014. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is iPad Mini 1-em van. Én nagyon szeretem, nagyon gyors. Hidd el nekem, van iPad Air is a családban, ugyan olyan gyors, csak a kijelző szebb. Jó lehet, hogy ebben kicsit gáz a kijelző, de egy átlagos felhasználónak (youtube,fb,safari,jatekok) pont elég. Szerintem 2012 októbere óta, mióta kijött, nem változott akkorát a világ, hogy ultragáz lenne a mini. Angliában mindenki kezében az 1-est latom az utcán. IPad mini mellett még 5s-t is használok, fel se tűnik a kijelző eltérés! Remélem segítettem :)
2014. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!