Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megvenni egy sima 13 colos macbook prot, ami kifutó modell, vagy várni és venni egy 13 colos retinát. (macbook pro 900 euro, retina 1200)?

Figyelt kérdés
Nos nem vitát szeretnék indítani arrol, hogy ennyi vagy annyi pénzért windowsot is vehetek jobbat, hanem meg szeretném tudni, hogy meg éri e nekem várni. Koszi szépen elore is :)

2013. nov. 16. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Abba a régi proba tetetsz egy SSD-t a HDD helyére és nagyon gyors lesz. HDD-vel viszont jóval lassabb.

Persze a felbontása jóval kisebb marad.

Azt már neked kell tudni, hogy az egész megér-e neked 33% felárat.

2013. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oh, koszi a gyors választ... hát igen néztem 500 gb ssd memoriat, de hát az igen nagy, es ennyi erovel az eredetit is meghagyhatnám, úgyis mindent kulso Hdd-n tárolok.
2013. nov. 16. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
500-as SSD totál fölösleges, viszont egy 256-ossal vagy még akár a 128-assal is jóval gyorsabb lesz. Persze még így is elmarad a retinástól. De hdd-vel tetűnek fog tűnni ahhoz képest.
2013. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én most vetted egy 13-as 256gb-s retina prot, ezelőtt egy 2011-es sima pro volt. Meg kell mondjam mérföldekkel jobb ez, eddig nem éreztem hogy kell nekem retina kijelző, de amióta használom... Határozottan zavarja a szemem a régi. Meg hát ez sokkal kisebb, vékonyabb. Lehet hogy a régi bővíthetőbb, meg olcsóbb, de ha beleszámolsz egy ssd-t (ami teszem hozzá közel se lesz olyan gyors, mint ami indegrálva van a retinásra), akkor már nem vagy messze ennek az árától és legalább így a legújabb, brutál kijelzőjű géped van.


Egy voks a retinára. :)

2013. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez is egy jó érv... :) csak akkor lennék kakában, ha majd bovíteni szeretném :/ :D
2013. nov. 24. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan szerzel ilyen olcsót? Meg tudnád adni az elérhetőséget? Vagy használtan veszed? Köszi
2013. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!