Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rossz számitógép képeit...

Berndt isten kérdése:

Rossz számitógép képeit lementeni pendrive-ra vagy akármire lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy gépem nagyon rossz állapotba ha bekapcsol max 3 percre nagyon lassú szóval a képeket lementeni nem tudtam de nem tudom valahogy a gépen lévő képeket valamire átrakni pl. Telefon laptop pendrive?

2014. aug. 1. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges! De először nézd meg, miért kapcsol ki a géped 3 perc után. Ha a hűtéssel van baj, akkor szerencséd van. Megpróbálhatod egy direkt adatmentő live CD segitségével is leszedni a képeket. Ilyen pld a Comodo rescue disc vagy a Ultimate boot CD
2014. aug. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bajvan mindennel:D teli virussal a gephaz oldala nincs meg nagyon regi gep nem csodalkozom mar szuksegem sincs ra csak a kepekre
2014. aug. 1. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj már meg írásjeleket használni a kiba. macskakaparásodban, micsoda trehány állat vagy... Egyébként meg írsz egy Hiren's Boot CD-t vagy más hasonlót (pl Ubuntu) és arról bootolod a gépet. Vagy kiveszed a vinyót és egy usb/sata kábellel másolsz. Akár vírusirtóval is átnézheted így.
2014. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

de itt tényleg muszáj kötekedni?

Válaszol egy normális ember és még az is elkezdi nemhiszem hogyha kihagyok pár vesszőt vagy pontot olvashatatlanná válik telefonrol kicsit macerásabb ékezetet írni vagy bármi más írásjelet

de itt tényleg csak egymásba állnak az emberek...kár ez pedig értelmes oldal lehetne tessék írtam ékezeteket hogy kielégitsem vágyaida

2014. aug. 1. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!