Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 100 Hz-es LED TV Pc hez jó?...

100 Hz-es LED TV Pc hez jó? Úgy értem hogy játékra használnám. Egy LG32lb5610- es re gondoltam. Lassú játékra? Mert olvastam hogy a plazma lenne a legjobb.

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 10:30
 1/5 Osynho ***** válasza:

Ez egy 50hz-es TV. Hogy mennyire lassú, azt nem tudom, keress rá, milyen input lag értéket tud.


A plazma gyorsabb megjelenítő (1080-as mozgásmegjelenítés), jobb feketét tud, homogén a háttérvilágítás, de egyrészt 32-es méretben nem kapsz, másrészt az álló képtartalmak ghost-ot, durvább esetben beégést eredményezhetnek.

2014. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
100 HZ-es TV.
2014. aug. 8. 17:29
 3/5 Osynho ***** válasza:

Tévedsz, valós 50hz-es. De ennyiért nem is találsz 100hz-eset.


A hivatalos honlap is írja, hogy 50-es:

[link]

2014. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Motion Clarity Index nem számít? Akkor milyen tvt ajánlasz?
2014. aug. 8. 17:51
 5/5 anonim válasza:

Üdv! Lehet, hogy késő a dolog, de nekem is ilyen TV-m van, monitorként használom. Teljesen elégedett vagyok vele, a fekete szép, a világítás 1 méterről abszolút nem zavaró, szépen be lehet kalibrálni és ha nagyon akarod át tudod tenni PC üzemmódba (bár ez trükkös). Ha a vidkártyád is támogatja akkor a Pixelformátum is állítható PC standardra (pontosabb megjelenítés), az MCI nem számít valójában 50 Hz-es a TV (ami megint butaság mert én spec 60 Hz-n küldöm és szép folyamatos képet ad. Nincs input lagom, nincs utánhúzás (legalábbis nem zavaróan mint pl egy irodai monitornál).

Szertintem ez egy szuper választás pláne ennyiért! Ha bármi kérdésed van még akkor írj privátban! :)

2014. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!