Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Logitech hangfal mélynyomóval...

Doma95 kérdése:

Logitech hangfal mélynyomóval nem szól mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egyik este gépeztem akkor még jó volt,van a hangfalnak az a része amikor feltekered akkor világít egy kis narancssárga pötty azt jelzi hogy be van kapcsolva.Kikapcsoltam lefeküdtem aludni reggel felkelek felcsavarnám csak egy gond van nem világít az a led ami azt jelezné hogy be van kapcsolva a hangfal.Csak úgy fogta magát és az este folyamán elromlott vagy nem tudom.Ez történt körülbelül júniusban és április elején vettem....szóval kicsit furcsa a dolog.Nem tudom hogy van e rajta garancia mediamarktnál rendeltem.Próbáltam rákeresni a weboldalukon de már nem lehet megtalálni szóval nem tudom hogy mi van.Néztem a kábeleket hogy nincsenek e megtörve egyiknek sincsen baja.

2014. aug. 15. 10:51
 1/1 A kérdező kommentje:
logitech z323 2.1
2014. aug. 15. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!