Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem működik rendesen az USB...

Nem működik rendesen az USB port. Az alaplappal lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az a nagy gond, hogy időnként csak gondol egyet a gép és hirtelen elszáll az USB port. Úgy vettem észre, hogy amikor hátra van a 4 bemenet egyikébe csatlakoztatva a wifi vevő (tp-link wn722n), akkor mind a 4 egyszerre szokott kikapcsolni (egér, billentyű, fejhallgató + wifi), de amikor a gépház elejéhet van bedugva, akkor csak az szokott lecsatlakozni. Nem tudom, hogy az alaplapnak lehet-e baja vagy a wifi vevő a rossz, de egy idő után nagyon idegesítő tud lenni. (ASRock 970 Extreme3 alaplapom van.) Esetleg valaki valami megoldást tud rá? Vegyek esetleg egy új adaptert?

2014. szept. 9. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Így első tippre tápelfogyást mondanék, de az USb tud cifrábbakat is, pl az én egyik gépem azt csinálja, hogy nem hajlandó többé USB-s vincsit felismerni, a másik 25 gép meg igen, de már másik gép is csinált ilyet újrainstallálás előtt (ezzel érdemelte ki). Megpróbálkozhatsz egy PCIE USB adapterrel, de nem sok jövőt jósolok neki, ha az alaplapi is haldoklik, inkább első körben windows újrainstall, második körben garba visszavinni az alaplapot, hogy lehetőleg kenjék a hajukra, és aztán ha az nem jön be, akkor gondolkozni a továbbiakon.
2014. szept. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Az alaplapod BIOS frissítéseinek leírásaiban szerepelenek ilyenek, hogy:

"Update USB code."

"Update USB module."

[link]


Nem lepne meg ha összefüggésben lenne a problémával. Szóval én mindenképp frissítenék BIOS -t a helyedben.

2014. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Amúgy ennek a kérdésnek nem inkább a "számítástechnika --> hardverek" vagy a "számítástechnika --> egyéb kérdések" kategóriában van a helye?


Én is csak azért találtam meg, mert beírtad a Wi-Fi -t a kulcsszavak közé. :)

2014. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!