Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép kiportalanításához...

Számítógép kiportalanításához szeretnék venni egy kis kompresszort, ami kifújja a port rendesen! Nem akarok rá sokat költeni, milyet javasoltok?

Figyelt kérdés
Ha van konkrét termék webáruházba, akkor légyszí linkeljetek! Meg árat is ha tudtok! Köszi!
2010. nov. 21. 13:05
 1/5 myacc2 válasza:
én porszívót használok
2010. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tamasoft ***** válasza:
Inkább próbálj egy fordulatszám szabályozható porszívót, és alacsonyabb fokozaton porszívózd ki. A nagyon kényes helyeknél, amivel nem bír a porszívó, meg használj sűrített levegő spray-t.
2010. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én inkább maradnék a kompresszornál... jobb az ha fújja, mintha szívja! a sűrített levegőre én is gondoltam, de ha gyakran pucolok sok gépet, akkor jobban megéri egy kompresszor, csak tanácstalan vagyok, hogy melyik, milyen lenne jó...
2010. nov. 21. 15:38
 4/5 tamasoft ***** válasza:

Akkor ez esetben talán ez megteszi:

[link]

2010. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na vettem egyelőre sűrített levegőt... csak most egy olyan kérdésem van, hogy úgy érezni néha, mintha a levegő mellett valami folyékony anyagot is fújna ki... pl tápegység, vagy alaplap tisztításnál nem jelent ez gondot?
2010. nov. 22. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!