Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok már szedhetek...

15 éves vagyok már szedhetek protein pórt és ha szedek és edzek vele rendesen nincs csalás akkor menyi idő alatt leszek valamennyire kigyúrva?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A proteint nem szedik, ez nem hangya...gyógyszer meg pláne nem. Étrend kiegészítő. Szóval most, hogy ezt tisztába tettük egyértelművé vált, hogy bárki bármikor ihatja kortól függetlenül.

Viszont ez nem csodaszer, ezzel csupán a napi fehérjeszükségleted egy részét tudod fedezni, de nem varázsol naggyá. Ahhoz a nap többi részében is helyesen kell étkezni (tömegnövelő étrend először, majd később szálkásító ha már megvan a tömeg).


Én helyes étrenddel, fehérjével, vitaminokkal 2 hónap alatt ennyit tudtam fejlődni, csak hogy lásd, hogy ne számíts csodára:


[link]

2012. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ááááá dehogy is az unokatesóm egyik ismerősének a haverjának a testvérének a barátja a protein pórtól került korházba

egyébként kigyúrva pontossan 164 nap 73 óra múlva leszel

2012. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg ne lássa ezt Montez. :D
2012. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!